Konzolista.cz

Scénárista Guild Wars 2 odešel k Bungie pracovat na Destiny

novinkaneděle 15. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Scénárista Guild Wars 2 odešel k Bungie pracovat na Destiny
Akční hra Destiny má řadu fanoušků hlavně díky své skvělé akční hratelnosti a kooperativní části, která jen těžko hledá v žánru konkurenci. Hra má ovšem i řadu nedostatků, jedním z nich byl příběh, který prakticky chyběl, přičemž hráči se museli až později dozvídat informace o pozadí. Vývojáři z Bungie příběh zanedbali, ale zřejmě plánují do dalších dodatků sjednat nápravu, protože nyní se ke studiu připojil John Ryan, jeden z hlavních scénáristů oblíbeného MMOčka Guild Wars 2. Uvidíme, jestli se bude podílet nějakým způsobem na druhém DLC House of Wolves nebo až na větším rozšíření, které vyjde během podzimu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Grass23

Možná víc než příběh by to chtělo eventy PvE protože Iron Banner už je k pláči.

Temp27
Temp27 #^ *,.,* ^

Hraju aktivně obě hry, jak Guild wars, tak Destiny a každá hra má svoje přednosti. v GW2 je příběh super a možná to destiny pomůže, ale myslim, že to neni zrovna hra, která by si měla zakládat na příběhu [s14]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍2

"é akční hratelnosti a kooperativní části, která jen těžko hledá v žánru konkurenci." to je blábol

POciSEM
POciSEM #DooM 3

Dobře mu tak[s1]

Související články

Nejčtenější články