Konzolista.cz

Sacred 2 Playstation 3 gameplay

novinkapátek 10. dubna 2009Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sacred 2 Playstation 3 gameplay
Početná rasa Seraphimů poté, co je pomalu přestával zajímat svět, předala část své moci nad tajemnou silou T-Energy, která je zdrojem všeho života ve světě Ancaria, Vysokým Elfům. Ti se tak stali dominantní rasou v této říši. Příliš mnoho T-Energy však neudrželi, a ta se stává naprosto destruktivní silou. Silou, která mutuje živočichy, ničí města a dělá svět neobyvatelným. Na vás bude, zda si vyberete stranu Dobra nebo stranu Zla. Zda se budete snažit obnovit Ancariu nebo posílíte sílu chaosu. Právě o tomto bude připravované RPG Sacred 2, které už za několik týdnů vyjde na Playstation 3 a Xbox 360. Je tak ten správný čas na něj upozornit skrze nové video, jenž ukazuje Playstation 3 verzi v akci. Xboxová verze by se neměla od té na PS3 příliš lišit, ale nikdo nikdy neví. Video naleznete v novince.
Zdroj: n4g
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Filip Němec
Filip Němec #Half Life!

koupě Sacred 2 je občanská povinnost všech ps3 hráčů :) Ta krabice s hrou na konci videa, to je ta special. edice, nebo bude normalni verze na PS3 v dostani v takovym tom papir obalu jako byl třeba Bioshock, nebo MGS4?

Rick Deckard

[q][b]ConanVJ: [/b]Pěkný, toto je jasná koupě. Mám rád takové to hry [s14] [/q]

Si je šetří na horší časy.

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!

Pěkný, toto je jasná koupě. Mám rád takové to hry [s14]

Vashut

Proč už to nevyjde? Proč? Já to nevydržím ... Jasná koupě ...

mastrx
mastrx #damn it!

Kvalitních RPG na PS3 je opravdu málo takže do toho jít je víc než povinnost.Jestli to bude mít českou podporu tím větší plus,ale jinak mi to je jedno.Stejně do toho půjdu.

MGFrost

No zaklinac je daleko takze do Sacred 2 urcite pujdu. Je pravda ze mnoho obchodu pise ze budou ceske titulky a pokud ano koupim si to s CZ titulky ale pokud nebudou titulky tak si koupim asi limitovanou edici (ta bohuzel v CR asi nevyjde).

albertini_cze

Taky jsem četl o lokalizaci, ale asi z toho sešlo. Pokud bude v češtině, tak do toho jdu, jestli ne, počkám na Zaklínače.

Tak jsem trochu pátral a JRC uvádí, že hra má CZ titulky, no ale moc tomu nevěřím.

D@xter
D@xter #PS Patriot

dufam, ze to bude aspon tak dobre ako Baldur's Gate: Dark Alliance

lord hoven

někde sem četl,že to má bejt v češtině.ale asi to byl kec

Ehiq

uz aby to bylo.. ps3 potrebuje dobry rpg konecne.. ty odklady uz me zacinaj stvat, tak doufam ze priste uz to vyjde a neodlozi to zas :)