S betou hry Dreams se stále počítá na letošní rok

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Leonovi S. Kennedymu bude patřit zhruba polovina hry Resident Evil Requiem
novinka
Akční RPG hra Star Wars: Fate of the Old Republic vyjde dříve než v roce 2030
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
Komentáře (23)
Leca a Galbatora snad nidko nebere vážně ne😄 Na ty nemá cenu ani reagovat. Ti by nepoznali klenot ani kdyby měli 3promile v krvy😄 a to ja pak vidím klenot i v Xbox hrách 😄Každopádně nic osobního hoši. Pouze má každý jiny vkus, jenže někomu to prostě nepalí...co s takovým pak
Super. Díky.
@Ergonaut69: PS Plus je potřeba pouze pro hraní s někým jiným online. Pro hraní komunitních levelů ale i sdílení svých vlastních (i v kooperaci) na jedné konzoli není předplatné potřeba.
Myslím, že plus potřeba není, stahoval jsem levely tehdy bez pluska, myslím. Ale ruku do ohně za to nedám.
@LGT: Tak to by mě taky zajímalo. Potřebuju nějakou pařbu na hlídání dětí.
Neřekne někdo, jak je to s LittleBigPlanet 3 a hraní komunitních levelů? Je na to potřeba Plus?
Lečo hrálo Driveclub? Updatovanej? To bych rád viděl tvoji jízdu. Jo a DC byl update každý měsíc trubko. No, já závodní hry moc rád a vedle GTS a Forzy Horizon 4 je to pro mně nejlepší závodní hra téhle generace. Ty odpade. Mám tam cca 75 000km v tom odpadu najeto. A počasí nebylo v žádné jiné závodní hře lepší.
Ted ke Dreams. Nejsem moc kreativní a hlavně nemám na to čas. Ale výtvory jiných zkusím rád. Bude to pecka, recenze asi dobré. Ale prodeje, toho se bojím, přeci jen to není CoD, i když podle všeho i to tam půjde do jisté míry vytvořit.
To už já vážně pár let co se o tom píše a stále nic.
Project spark je nieco diametralne odlisne, nez dreams..... Nie len ze je spark kreativne dost obmedzeny, ale navyse si za kazdu nejaku novu funkciu, ci predefinovanu novu sadu objektov ci farieb atd. Musis zaplatit.... Dreams je totalna kreativna sloboda bez obmedzeni a platenych pridavkov.... Je to skratka herny engine ako napriklad Unreal engin, alebo unity..... Project spark nie je engin ale hra....
Stream o kterém se mluví v článku nebude obsahovat žádné přímé podrobnosti o betě ani její ohlášení viz link streamu se bude pro betu tvořit jakýsi prvotní svět (dle hlasování komunity) aby při jejím spuštění hráči kteří budou chtít tvořit nemuseli začínat na prázdné placce.Spuštění bety a podrobnosti budou ohlášeny buď v jejich listopadovém newsletteru (na který mimochodem už docela dlouho lákají) nebo přímo na VGA společně s novým trailerem.
Spousta hlav zde vidi neuspech, vsak jeste aby ne, kdyz vetsina z nich umi spis borit nez tvorit. Obvlaste pak ti, kteri to na sve masince nespusti. A na VR uz vubec.
A kdo nemaloval 3D malbu ve VR, doposud nevi, jaky ma tento softwware potencial.
LBP mel silnou komunitu a ja verim, ze tihle tvorby chtivy hraci jeste nevymreli a ze je kvalita znovu pritahne. Jinak DriveClub mel hodne spatny start a trvalo nez to bylo vsechno napraveno, ale hra byla dobra a bavil jsem se u ni dlouho.
Leco:To zase promluvil ten pravej... Zrovna nadávat na někoho,komu se Driveclub líbí,že nemá vkus,je fakt ubohost.
Bylo potreba na fanouskovske levely v ramci llittle big planet plusko?
O recenze se vubec nikdo nemusi bat, tohle pujde hodne vysoko. Otakza je, co s hrou bude za rok. Tohle bude stat a padat na tom, jestli jsou dnesni hraci jeste "hracicky", nebo uz jen a pouze konzumenti. Nabizi se srovnani s Project Spark, ktery mel velice podobnou myslenku, ale hra velice rychle umrela. Zkuste se ted nehadat, ze Project Spark je od MS, o tom to ted neni.
Je to mnohem rozsáhlejší a propracovanější jak všechny LBP hry dohromady. Nedivil bych se, kdyby to mělo i nad devadesát.
Ne kazdy je kreativni a ne kazdy ma chut neco tvorit, ale ti kteri kreativni jsou a maj chut neco vytvorit, tak tady budou mit uzasny nastroj a velke moznosti. Verim tomu, ze tahle vec muze jit na MC pres 90. Jsem hodne zvedav na tvorbu hracu.
To je ty zelenej šašku.
Prej "DRIVECLUB je jedna z nejlepších závodních her" 😂 😀
Od tejto hry ocakavam minimalne tolko zabavy ako pri Little Big Planet. To znamena ze budem cakat na levely, ktore vytvori komunita
Bloodborne - link
Uncharted - link
Mix starsich hier - link
A Dreams vyzera byt na vyssej urovni nez LBP
PS: Driveclub mal jediny pruser a to technickeho charakteru, ktory vyriesili dokonalou podporou. Ta hra doteraz graficky konkuruje novym zavodnym hram a to ma uz 4 roky.
Je videt, ze nesledujes videa ze hry. Tohle bude hodne epicke.
Prosím tě jaký průser s Driveclubem? 😄 Hra měla na začátku pár chybek, které se nevyhnou 90% dnešních her.... Jinak byla, je, a stále bude Driveclub jedna z nejlepších závodních her, s bezkonkurenční podporou... o které se většině her může nechat leda tak zdát. Na Dreams se těším, vypadá to parádně.
Na jinem ceskem webu se objevila informace, ze sony se ukaze ve velkem na VGA v prosinci. Ocekava se ze bude prozrazeno datum vydani Dreams (a asi i zpusteni bety), datum vydani GoT a take datum vydani DS od Kojimy. Rok 2019 bude na ps4 opet neuveritelny
Dlouhý vývoj nevěstí nic dobrého. Z toho bude průser tak jako před lety s Driveclubem