Rozbor alfaverze Destiny

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
Komentáře (15)
Je to parádní už se těším na plnou :)
mě to vůůůůůůůůůůůůůbec nebaví :( :D
Ale, tak on je nějaký veřejný test FPS videohry DESTINY? To mi nějak uniklo. Tož až se dneska vrátím do tý mojí "zemljanky" a po 3 dnech klidu zapnu PS4, tak hru určitě rád vyzkouším. Teda, pokud bude možnost jí vyzkoušet [s14]
Píše se tady něco o vybraných hráčích, tak se ptám - jak jsou hráči vybíráni, co pro to musí udělat? [s14]
Jinak jsem si ze zvědavosti pustil to "framerate" video, i když to běžně nedělám, jelikož mě tyhle videa nijak zvlášť nezajímají a přiznávám, že mi to vyloudilo široký úsměv na tváři. Opravdu mě pobavila představa, jak kysele se musí u podobných videí tvářit "honiči snímků", když vidí skálopevný framerate, který ani neklesne, ani nestoupne. Musí to být pro tenhle podivný typ "hráčů" hrozně deprimující, ne? [s6]
Za mě velká spokojenost...Prostě nové Halo jak má být[s7]
Destiny[s7][s7][s7][s7][s7]
pred chvilou som dohral a urcite kupujem lebo full bude nasup jak svina
Hru už také testuji není to špatné ale to má být něco jako na styl Borderlands ? Já jsem si myslel že to je něco jako Planetside 2 :D
Právě jsem dotestoval (hraji od 10. 6.) a sepsal dojmy - paradni hra. Mam predobjednano. [s14]
celkom v pohode , nejaká zmena po BF 4 , naviac sa mi páči ten CO OP čo sme dali spoli 3ja a išlo to super , navzájom sme sa informovali čo kde ako a išlo to veľmi pekne , pre mňa určite zaujímavá voľba na jeseň :)
jiricek9: Miza78 - Večer budu určitě hrát. Můžem dát spolu.
Musim se priznat ze me predtim tahle hra vubec nezaujala... Ale jakmile jsem to zacal hrat > pecicka :) Taky predobjednavam
Já jsem teda nadšený. Přijde mi to designersky perfektně zvládnuté. Hra super plyne a souboje jsou v kooperaci velmi zábavné. Jsem zvědavý na všechny možnosti, které přijdou s plnou verzí. I graficky se mi hra líbí. Určitě kupuju.
Scifi chaos
hrajem to od vcera, ale nezda sa mi aby to islo stale 30 FPS ... dakedy mam pocit sekania, cize podla mna to neni az take stabilne ... no a hra je to taka ... normalna obycajna hra nesom z toho paf :D
Hra je parádní, hned jsem objednal. Fakt se mi líbí. 30fps nevadí, hlavně že je hra plynulá, navíc skvěle vypadá. Vyzkoušel jsem i ten Battlefield a vedle Destiny jde o hroznou technickou prasárnu.