Konzolista.cz

Rozbor alfaverze Destiny

novinkasobota 14. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rozbor alfaverze Destiny
Vybraní hráči na konzoli PlayStation 4 si mohou v těchto dnech užívat alfaverzi akční hry Destiny studia Bungie. Ačkoliv jde o několik týdnů starou verzi, už nyní hra běží nativně v rozlišení 1080p, navíc má stabilní framerate zamknutý na 30 snímků. Zdá se tedy, že co se optimalizace týče, nebude s hrou na nových konzolích žádný problém, dokonce i Xbox One verze by měla podle posledních informací běžet ve stejné konfiguraci. Alfaverze navíc obsahuje i ostrý obraz, textury ve vysokém rozlišení a spoustu dalších pěkných detailů, i když občas dojde k jejich menšímu rozmazání. Jde ale pořád o alfaverzi a v plné verzi tomu může být úplně jinak. Níže se můžete podívat na video s framerate testem, pokud hru hrajete, určitě nám napište své dojmy.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
DoomedVítek

Je to parádní už se těším na plnou :)

Kanive
Kanive #IDontKnowU

mě to vůůůůůůůůůůůůůbec nebaví :( :D

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Ale, tak on je nějaký veřejný test FPS videohry DESTINY? To mi nějak uniklo. Tož až se dneska vrátím do tý mojí "zemljanky" a po 3 dnech klidu zapnu PS4, tak hru určitě rád vyzkouším. Teda, pokud bude možnost jí vyzkoušet [s14]

Píše se tady něco o vybraných hráčích, tak se ptám - jak jsou hráči vybíráni, co pro to musí udělat? [s14]

Jinak jsem si ze zvědavosti pustil to "framerate" video, i když to běžně nedělám, jelikož mě tyhle videa nijak zvlášť nezajímají a přiznávám, že mi to vyloudilo široký úsměv na tváři. Opravdu mě pobavila představa, jak kysele se musí u podobných videí tvářit "honiči snímků", když vidí skálopevný framerate, který ani neklesne, ani nestoupne. Musí to být pro tenhle podivný typ "hráčů" hrozně deprimující, ne? [s6]

Cr_u_ze
Cr_u_ze #Cr_u_ze

Za mě velká spokojenost...Prostě nové Halo jak má být[s7]

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2

Destiny[s7][s7][s7][s7][s7]

smailik666_

pred chvilou som dohral a urcite kupujem lebo full bude nasup jak svina

Bohy97

Hru už také testuji není to špatné ale to má být něco jako na styl Borderlands ? Já jsem si myslel že to je něco jako Planetside 2 :D

DuallHead
DuallHead #Čeština!

Právě jsem dotestoval (hraji od 10. 6.) a sepsal dojmy - paradni hra. Mam predobjednano. [s14]

modjo75gajo

celkom v pohode , nejaká zmena po BF 4 , naviac sa mi páči ten CO OP čo sme dali spoli 3ja a išlo to super , navzájom sme sa informovali čo kde ako a išlo to veľmi pekne , pre mňa určite zaujímavá voľba na jeseň :)

Mizy78
Mizy78 #MANGA

jiricek9: Miza78 - Večer budu určitě hrát. Můžem dát spolu.

Tellinnor

Musim se priznat ze me predtim tahle hra vubec nezaujala... Ale jakmile jsem to zacal hrat > pecicka :) Taky predobjednavam

Mizy78
Mizy78 #MANGA

Já jsem teda nadšený. Přijde mi to designersky perfektně zvládnuté. Hra super plyne a souboje jsou v kooperaci velmi zábavné. Jsem zvědavý na všechny možnosti, které přijdou s plnou verzí. I graficky se mi hra líbí. Určitě kupuju.

Vojta_cz

Scifi chaos

ati3_SVK
ati3_SVK #PS5 Pro
👍1

hrajem to od vcera, ale nezda sa mi aby to islo stale 30 FPS ... dakedy mam pocit sekania, cize podla mna to neni az take stabilne ... no a hra je to taka ... normalna obycajna hra nesom z toho paf :D

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB

Hra je parádní, hned jsem objednal. Fakt se mi líbí. 30fps nevadí, hlavně že je hra plynulá, navíc skvěle vypadá. Vyzkoušel jsem i ten Battlefield a vedle Destiny jde o hroznou technickou prasárnu.

Související články

Nejčtenější články