Rozbalení limitované a sběratelské verze hry inFamous: Second Son
novinka•úterý 18. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (14)
Playcentrum již má klasicky skladem.
Až si jednoho krásnýho dne doma rozbalím tuhle parádu link ,tak si chvilku poté možná rozbalím i INFAMOUS: SECOND SON a bude mi fuk jakou verzi [s14]
Stinky Johnny: Když má někdo sebepoškozující sklony, tak proč ne. :D
deonord: ale stoupnout si v trenkách před zrcadlo a hrdě si na hruď připnout odznáček, má taky něco do sebe[s6]
Tak obě edice nic moc......
v jrc a rovnou i s PS4 :P
kde budete kupovat ? v JRC za to chcou neskutečný prachy [s8] zatím to vidím na Xzone
A hned potom uvidíte jak vzplanu, vyletím do vzduchu, udělám šibalský úsměv, snesu se na zem a zničím všechno v okolí [s6][s6][s6]
Trapne kdyby tam radeji byla soska
Nečekaně ale já mám taky objednanou collector edici [s6] Nasadím čepici, připnu odznaky a vžiju se do role Deslina Rowse[s6]
Já si vystačím s klasickou verzí. Mini bundu neobleču, čepice nenosím a odznaky už vůbec. :D
Miluju všechny limitky, a tahle je povedená. Užijte si to :)
I ja mam collectors edici. Uz je ma naskladnene mel objednano 33ks ale prislo jich pouze 19. Jeste ze jsem byl 1 v predobjednavce.
ja mam tiez colectors a uz sa neviem dockat kedy sa mi to bude tocit v mechanike : )