Konzolista.cz

Rozbalení limitované a sběratelské verze hry inFamous: Second Son

novinkaúterý 18. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rozbalení limitované a sběratelské verze hry inFamous: Second Son
Akční hra inFamous: Second Son pro konzoli PlayStation 4 vychází tento pátek nejen v normální edici, ale i limitované a sběratelské pro fanoušky. Tyto dvě verze obsahují spoustu zajímavých bonusů, mezi nimiž je nejen příběhové rozšíření, ale také pěkná čepice, případně vesta hlavního hrdiny jako pouzdro na krabičku. Sony se dnes na obě verze hry podívala a natočila rozbalení, na které se můžete podívat níže v novince. Máte objednaný inFamous: Second Son v normální edici, nebo jste vzali limitovanou či sběratelskou? Naší recenzi na hru inFamous: Second Son si budete moci přečíst už tento čtvrtek.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
J3Ns

Playcentrum již má klasicky skladem.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Až si jednoho krásnýho dne doma rozbalím tuhle parádu link ,tak si chvilku poté možná rozbalím i INFAMOUS: SECOND SON a bude mi fuk jakou verzi [s14]

CeskyLev1886

Stinky Johnny: Když má někdo sebepoškozující sklony, tak proč ne. :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

deonord: ale stoupnout si v trenkách před zrcadlo a hrdě si na hruď připnout odznáček, má taky něco do sebe[s6]

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍2

Tak obě edice nic moc......

klajdak_cz
👍1

v jrc a rovnou i s PS4 :P

Pospa92
Pospa92 #PS4
👍1

kde budete kupovat ? v JRC za to chcou neskutečný prachy [s8] zatím to vidím na Xzone

Jirka
👍1

A hned potom uvidíte jak vzplanu, vyletím do vzduchu, udělám šibalský úsměv, snesu se na zem a zničím všechno v okolí [s6][s6][s6]

Unholyu

Trapne kdyby tam radeji byla soska

Jirka
👍1

Nečekaně ale já mám taky objednanou collector edici [s6] Nasadím čepici, připnu odznaky a vžiju se do role Deslina Rowse[s6]

CeskyLev1886
👍7

Já si vystačím s klasickou verzí. Mini bundu neobleču, čepice nenosím a odznaky už vůbec. :D

miky20
miky20 #One& only
👍2

Miluju všechny limitky, a tahle je povedená. Užijte si to :)

alex33cz

I ja mam collectors edici. Uz je ma naskladnene mel objednano 33ks ale prislo jich pouze 19. Jeste ze jsem byl 1 v predobjednavce.

smailik666_

ja mam tiez colectors a uz sa neviem dockat kedy sa mi to bude tocit v mechanike : )

Související články

Nejčtenější články