Konzolista.cz

Rozbalení limitované a Ghost edice akce Destiny

novinkapondělí 8. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rozbalení limitované a Ghost edice akce Destiny
Už jen několik hodin nás dělí od vydání akční hry Destiny studia Bungie, na kterou byla kladena obrovská očekávání už po prvním oznámení. Protože jde o akční MMO hru, recenze se na ní začnou objevovat až v následujících dnech, protože v současné době nejedou servery, ty se zapnou až zítra. Každopádně při čekání si níže můžete pustit video, v němž PlayStation Access rozbalil limitovanou i Ghost edici hry, takže se můžete podívat, co vás v nich čeká. Hru Destiny si ještě dnes můžete předobjednat s pěkným tričkem, v němž se určitě bude lépe hrát - http://www.xzone.cz/destiny.php3?a_aid=11051105 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
VulcanR
VulcanR #Trogári

Ta Ghost edicia, nechapem. :D V zahranici tazko vypredana, na ebay to ludia kupuju za 300-400 ecok a u nas su toho plne obchody. [s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Zitra to zacina Destiny [s7]

markinho

to triko není nejhorší, ghost edice je pořádnej macek...teda ta krabice. beru bud limited nebo normal

J3Ns

Už dávno neberu nejdražší a zdánlivě nejnabušenější sběratelky takže zítra očekávám limited edition :) Obsahovat Ghost krabice přesné balení limited + Ghost tak jdu do ni ale tohle je nepekne monstrum co nikam nedám :)

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍3
👎1

Nepamatuji hru s tak masivní reklamní kampaní. Snad se jim to vyplatí...

BigFood79
BigFood79 #Ovw / Ttf2

Když.si odečtu cenu trička.Mám hru levnější z jiného obchodu.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍8

Mohla při tom rozbalování, odhazovat svršky, mohlo to být záživnější[s6]

eversman57
eversman57 ## Popravčí
👍1
👎1

to tričko je hrozný... [s6]

Související články

Nejčtenější články