Rozbalení Destiny bundlu s bílou konzolí PlayStation 4

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
fórum
Think before you sleep
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (32)
Zajímavé že bílý dualshock je o 50% hnusnější než černý [s8]
Tak "smula", brácha s prípadnou výmenou nesouhlasí [s6]
Vypadá pěkně ale moje černá je pro mě ta nejhezčí :)
Na Vánoce jdu do bílý[s1]
bože to je nádhera ale za svojí černou krásku jsem rád a nejspíš pořídim Xone v bílý takže to bude vypadat pěkně vedle sebe [s14]
moje vysněná bílá PS4, už se nemůžu dočkat .... fakt se mi líbí, je úžasná ....
Je nádherná :) Stejně jako One, bílá má cosi do sebe.
Bila je neprakticka. Ale cerna PS4 se mi kvuli te leskle casti take moc nelibi, chtel bych celou matnou.
preco by malo zozltnut ?
co pri konzole fajcite ?
Nádhera, veliká škoda že bílá nebyla v prodeji už od launche :(
Jsem za mojí tmavou premiérovou PS4 fešandu opravdu moc rád, funguje výborne, vypadá se stojánkem skvele, je tichá jako myška, ale....ale z týhle bílý varianty jsem úplne vedle. S bílým stojánkem naprostý skvost [s7]
No, jsem na tom podobne jako Risix nebo Game Maniak, taky trochu "lituju" toho, že nepatrím k tem lidem, kterí se o koupi novogeneracní PLAYSTATION 4 rozhodují až ted' - není nad to, mít možnost volby [s14]
Ale není všechno ztracený. Jelikož brácha uvažuje o koupi PS4 o letošních vánocích, tak možná bychom se mohli domluvit, že by si koupil bílý model, který by semnou poté vymenil za mojí (perfektne udržovanou) tmavou variantu [s14]
Chci ty figurky z FF7..[s16]
petar99 - link
Nevíte zda se bude bila konzole ps4 prodávat i samostatně?
Martinrush: prave ze by zabrala, bo by videla, ze se mam dobre: )
Nemit cernou tak ji beru hned ....
Řekl bych že na prach je právě bílá lepší než černá :))
Moc pěkná, ale pro mě naprosto nepraktická při mém "pravidelném" utíraní prachu :D
Mám spadeno na bílý ovladač.
Jako spravny sonyboy by mel mit cernou i bilou Ps4....aby nebyla diskriminace [s12] Kdo chce japonskou cernosku ? :P
taky budu měnit černej XBOX ONE za bílej, nicméně nemám problém říct, BÍLÁ PS4 VYPADÁ PĚKNĚ...[s12]
Japonka nase je moc pekna konzolka, ale teprve v bile je opravdu sexy. :-)
Japonka nase je moc pekna konzolka, ale teprve v bile je opravdu sexy. :-)
Je to pěkný,ale černá je černá [s16]
Taky čekám na bílou uz aby bylo po 10.9. A mně konečně přijde domu v bílé barvě :)
tak na tuhle bílou krasavici jsem čekal[s16]
Poprvé lituji , že už mám PS4 :)..
pěkná
Soky a ty uber kapku kalorií na tvém obrázku :D
Radši bych rozbalil tu holčinu, ale měla by ubrat trochu na kaloriích.. Jinak jo, PS4 se musí líbit v jakékoliv barvě [s7]