Konzolista.cz

Rozbalení Destiny bundlu s bílou konzolí PlayStation 4

novinkapátek 22. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rozbalení Destiny bundlu s bílou konzolí PlayStation 4
Sony během E3 oznámila, že od příštího příštího měsíce bude k dispozici v Evropě speciální bundle konzole PlayStation 4 s hrou Destiny. Podobných bundlů jsme tu měli už několik, přesto tento se v jednom liší, a to podstatně. V krabici je totiž bílá verze konzole PlayStation 4 s bílým gamepadem DualShock 4. Na rozbalení tohoto bundlu, abyste věděli, co přesně obsahuje, se můžete podívat níže v novince. Během podzimu bude k dispozici PlayStation 4 v bílé barvě i samostatně, kdy přesně, to musí Sony ještě oznámit. Jak se vám bílá verze konzole PlayStation 4 líbí?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (32)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👎3

Zajímavé že bílý dualshock je o 50% hnusnější než černý [s8]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Tak "smula", brácha s prípadnou výmenou nesouhlasí [s6]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

Vypadá pěkně ale moje černá je pro mě ta nejhezčí :)

patrabus
👍1

Na Vánoce jdu do bílý[s1]

AmaZee
AmaZee #Marie Rose
👍2

bože to je nádhera ale za svojí černou krásku jsem rád a nejspíš pořídim Xone v bílý takže to bude vypadat pěkně vedle sebe [s14]

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍2

moje vysněná bílá PS4, už se nemůžu dočkat .... fakt se mi líbí, je úžasná ....

miky20
miky20 #One& only
👍3

Je nádherná :) Stejně jako One, bílá má cosi do sebe.

eeeee
eeeee #můj názor
👎1

Bila je neprakticka. Ale cerna PS4 se mi kvuli te leskle casti take moc nelibi, chtel bych celou matnou.

JozkoSVK
JozkoSVK #JozkoSVK
👍2

preco by malo zozltnut ?

co pri konzole fajcite ?

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

Nádhera, veliká škoda že bílá nebyla v prodeji už od launche :(

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

Jsem za mojí tmavou premiérovou PS4 fešandu opravdu moc rád, funguje výborne, vypadá se stojánkem skvele, je tichá jako myška, ale....ale z týhle bílý varianty jsem úplne vedle. S bílým stojánkem naprostý skvost [s7]

No, jsem na tom podobne jako Risix nebo Game Maniak, taky trochu "lituju" toho, že nepatrím k tem lidem, kterí se o koupi novogeneracní PLAYSTATION 4 rozhodují až ted' - není nad to, mít možnost volby [s14]

Ale není všechno ztracený. Jelikož brácha uvažuje o koupi PS4 o letošních vánocích, tak možná bychom se mohli domluvit, že by si koupil bílý model, který by semnou poté vymenil za mojí (perfektne udržovanou) tmavou variantu [s14]

altar
altar #Dagra_22

Chci ty figurky z FF7..[s16]

altar
altar #Dagra_22

petar99 - link

petar99

Nevíte zda se bude bila konzole ps4 prodávat i samostatně?

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Martinrush: prave ze by zabrala, bo by videla, ze se mam dobre: )

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

Nemit cernou tak ji beru hned ....

risix
👍5

Řekl bych že na prach je právě bílá lepší než černá :))

Ezee
Ezee #Alcaross

Moc pěkná, ale pro mě naprosto nepraktická při mém "pravidelném" utíraní prachu :D

Pan T
Pan T #Drifter
👍2

Mám spadeno na bílý ovladač.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍3

Jako spravny sonyboy by mel mit cernou i bilou Ps4....aby nebyla diskriminace [s12] Kdo chce japonskou cernosku ? :P

CZMARTY7
👍2

taky budu měnit černej XBOX ONE za bílej, nicméně nemám problém říct, BÍLÁ PS4 VYPADÁ PĚKNĚ...[s12]

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Japonka nase je moc pekna konzolka, ale teprve v bile je opravdu sexy. :-)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Japonka nase je moc pekna konzolka, ale teprve v bile je opravdu sexy. :-)

Kelexro
Kelexro #NoProblemo
👍1

Je to pěkný,ale černá je černá [s16]

Fenix
👍1

Taky čekám na bílou uz aby bylo po 10.9. A mně konečně přijde domu v bílé barvě :)

altar
altar #Dagra_22
👍1

tak na tuhle bílou krasavici jsem čekal[s16]

risix
👍6

Poprvé lituji , že už mám PS4 :)..

ZET
ZET #ZETROPHIES

pěkná

MikkyCZE
MikkyCZE #[Qad]
👍3

Soky a ty uber kapku kalorií na tvém obrázku :D

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍10

Radši bych rozbalil tu holčinu, ale měla by ubrat trochu na kaloriích.. Jinak jo, PS4 se musí líbit v jakékoliv barvě [s7]

Související články

Nejčtenější články