První záběry z Xbox One verze Destiny

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (14)
mne to pripomina ME
Sakra na 2 dny odstavily betu a já už to nemůžu vydržet.[s6]
halo jsem hral jenom 3 díl a moc mně to nebavilo ale tahle hra mi spiše pripomina borderlands u ktereho sem zabil urcitě přes 100 hodin, chvilku sem uvažoval i nad CE protože do tehle hry vkladam velke naděje a že hra bude primarně na XBOX ONE možne to je nehadam se ale muj nazor je, že ikdyž ACTI v posledni době sám řekl, že hlavni je pro ně PS4 prtože ma lepši prodeje tak to tak bude i u hry destiny ale uvidime každopadně zatim co jsem hral tak obě studia odvedly skvělou práci.
MitsuCZ: však mě to nemusíš vysvětlovat.Užil sem si Halo od 1 dílu do sytosti[s6]
Proto píšu že se máte na co těšit.[s14]
Popravdě mi to ale víc než Halo připomíná třeba Mass effect.A nejsem sám co to takhhe vnímá.Ale to je jedno,,každopádně Bungie nezklamaly.Akorát škoda těch 30fps.
Ja Halo nemuzu ani citit, poravde nesnasim ani tyhle coop hry ale od tohohle jsem se nedokazal odtrhnout.)
Kdyby měl někdo klíč navíc, ať už na X360 nebo X1, tak mi prosím napište pm. Díky. :)
Kostej-cz..23 by to zas mělo jet.[s6]
Těšte se xboxáci.Ta hra je výborná.[s6]
uz vim ve stredu konci xD ja to uz chcu rubat xDD
Kostej-cz : To by mě taky zajímalo[s16]
Kdy konci udrzba v Destiny ?
Kdyby MS neměl 343 studio tak by to bylo naopak takhle jim to je jedno. Halo stejně prodá víc než Destiny.
Hlavní platforma a s tím i podpora je dávno jasná .
Taky přinesu nějaké záběry z XOne verze :D
Ve středu to tu zaspamuju ;)
Je potvrzené, že plná je 1080. Na betu mám klíček, hurá :D (spawn je king :D)