Konzolista.cz

První záběry z Xbox One verze Destiny

novinkaúterý 22. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: První záběry z Xbox One verze Destiny
Tento týden si budou moci betaverzi akční hry Destiny užít i hráči na konzolích Xbox One a Xbox 360. Dnes server IGN přinesl vůbec první záběry z Xbox One verze, která vypadá moc pěkně, i když zatím běží jen v rozlišení 900p při zámku na 30fps. Vývojáři z Bungie se ale nechali slyšet, že finální verze by pak měla běžet v rozlišení 1080p jako na PlayStationu 4, nebo se alespoň o toto rozlišení pokusí. Každopádně na video zachycující Xbox One verzi se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ST.PETER33

mne to pripomina ME

argokib
argokib #PS space

Sakra na 2 dny odstavily betu a já už to nemůžu vydržet.[s6]

Krox
Krox #noping out

halo jsem hral jenom 3 díl a moc mně to nebavilo ale tahle hra mi spiše pripomina borderlands u ktereho sem zabil urcitě přes 100 hodin, chvilku sem uvažoval i nad CE protože do tehle hry vkladam velke naděje a že hra bude primarně na XBOX ONE možne to je nehadam se ale muj nazor je, že ikdyž ACTI v posledni době sám řekl, že hlavni je pro ně PS4 prtože ma lepši prodeje tak to tak bude i u hry destiny ale uvidime každopadně zatim co jsem hral tak obě studia odvedly skvělou práci.

argokib
argokib #PS space
👍1

MitsuCZ: však mě to nemusíš vysvětlovat.Užil sem si Halo od 1 dílu do sytosti[s6]

Proto píšu že se máte na co těšit.[s14]

Popravdě mi to ale víc než Halo připomíná třeba Mass effect.A nejsem sám co to takhhe vnímá.Ale to je jedno,,každopádně Bungie nezklamaly.Akorát škoda těch 30fps.

Devilbringer
👎2
👍1

Ja Halo nemuzu ani citit, poravde nesnasim ani tyhle coop hry ale od tohohle jsem se nedokazal odtrhnout.)

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

Kdyby měl někdo klíč navíc, ať už na X360 nebo X1, tak mi prosím napište pm. Díky. :)

argokib
argokib #PS space

Kostej-cz..23 by to zas mělo jet.[s6]

Těšte se xboxáci.Ta hra je výborná.[s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

uz vim ve stredu konci xD ja to uz chcu rubat xDD

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Kostej-cz : To by mě taky zajímalo[s16]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

Kdy konci udrzba v Destiny ?

pjenkava1995
👍4
👎1

Kdyby MS neměl 343 studio tak by to bylo naopak takhle jim to je jedno. Halo stejně prodá víc než Destiny.

risix
👍4

Hlavní platforma a s tím i podpora je dávno jasná .

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN
👍4

Taky přinesu nějaké záběry z XOne verze :D

Ve středu to tu zaspamuju ;)

miky20
miky20 #One& only
👍2

Je potvrzené, že plná je 1080. Na betu mám klíček, hurá :D (spawn je king :D)

Související články

Nejčtenější články