Konzolista.cz

První obrázek z DLC Dragon's Teeth pro Battlefield 4

novinkastředa 14. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: První obrázek z DLC Dragon's Teeth pro Battlefield 4
Hráči akční hry Battlefield 4 z minulého roku se už dočkali tří multiplayerových přídavků, na dalších v současnosti vývojáři z DICE pracují. Už tento týden bude odhaleno kompletně čtvrté rozšíření s názvem Dragon's Teeth, které má vyjít v dohledné době. „Zažijte nekompromisní boje na nových multiplayerových mapách zasazených do prostředí válkou zničených měst ovládaných čínskou armádou,“ stojí zatím v oficiálním popisu. Aby vývojáři na oznámení a blížící se trailer nalákali, vydali dnes jeden obrázek, který ukazuje vojáka se štítem. Podívat se na něj můžete níže v novince. Pokud dáme na spekulace z posledních dní, přídavek nabídne čtyři nové mapy s názvy Sunken Dragon, Propaganda, Pearl Market a Lumphini Garden.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GaMbLeRcz

každá nová věc co v battlu nebyla je pořád krok v před, aby jsme jednou hráli tak neskutečně dokonalou hru že nám spadne brada a nikdo už nám ji nedá zpět.S otevřenou hubou budeme zírat na telku a než si uvědomíme že hrajeme hru utopíme se ve vlastních slinách

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

zív...já to za půl roku nepustil ani jednou...počkám na pětku, tam už se bude humanitárně bombardovat Moskva[s14]

neky
neky #BF rulezzz

mno to bych nerad, techniku mam v BF moc rad....

ale kdyz uz budou, tak at jsou hodne členitý...

Gibsn
👍1

Budou to mapy bez techniky?

neky
neky #BF rulezzz
👍1

hm, štítek! ....me teda nejvic porad vyhovujou ty mapy základní.. ale sem s nima! :)

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Další na hovno mapy a op zbraně do betafieldu hm.... [s15]