Konzolista.cz

Battlefield 4 – Dragon’s Teeth DLC launch trailer

novinkapondělí 14. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Battlefield 4 – Dragon’s Teeth DLC launch trailer
Už tento týden vychází pro akční hru Battlefield 4 nové multiplayerové rozšíření Dragon’s Teeth, které si mohou ihned stáhnout všichni majitelé Prémiového členství. Pro ostatní bude k dispozici o dva týdny později. Rozšíření nabízí čtyři nové mapy Lumphini Garden, Pearl Market, Propaganda a Sunken Dragon. Dále je obsahem pět nových zbraní, speciální balistický štít a nový herní režim Chain Link. Dnes vývojáři z DICE vydali na Dragon’s Teeth pořádný launch trailer se spoustou záběrů, podívat se na něj můžete níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BenjaminL
BenjaminL #Fuck off

SP je jedna velká hrůza, ale MP je v pohodě.

GaMbLeRcz

ikdyž na to furt někdo nadává je tu pořád plno hráčů kteří si to pochvalují.za mě supr.líbí sse mi to ruský náměstí a ta poslední mapa.co si budem povídat ale battl má jedny z nejlepších map

silenec
silenec #Big Boss
👍1

singl sem zkousel 3 krat a vzdy se mi save vymazal.MP zamrza do pul hodky hrani je to fail jak ....[s15]

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER
👍1

BF4 je fajl jako prase, já si zahrál jen SP[s14] a dál mastím MP BF3. To bylo keců, že BF nikdy nebude vycházet každej rok a ejhle, jednou za rok vznikne rychlokvaška, která nebude mít zdaleka trvanlivost dřívějších dílů, škoda.

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍1

Říkám jenom, že neustálý problémy, co vedou tuhle hru už od vydání mě to hraní naprosto znechutily. At už se jedná o mazání singleplayeru, nebo rubber banding, nebo věčná nefunkčnost EA serverů a další.

Takovej BF3 toho zdaleka neměl tolik, a nahrál jsem v něm přes 850 hodin. Proto takový komentář. Trailery umí dobře o tom žádná, ale realita je kámo někde úplně jinde.

dado20
👎1

potom je to magor ktorý hrá niečo čo ho nebaví, nemám čo dodať

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1

dado no zrovna geobbu link má něco nahráno

TEKKENAK
👍1

Ježiš to zas budu dostávat na prdel než splním všechny trofeje. [s6]

dado20
👍1

Co to meles? Hral si to vzivote vobec? Jedna z mala hier od EA ktora ma zatial uroven a ponukne zabavu na stovky hodin.

geobbu
geobbu #WHO CARES
👎1

ten trailer je to jediný, co je na hře zábavný :D Doufám, že už makají na Battlefield 5, nebo 6 (záleží, jestli Hardline někdo bere jako regulérní díl) a bude lepší, jak tenhle odpad.