Příští týden důležitý update pro Destiny, opraví Raid
novinka•pátek 9. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (11)
Destiny je zlo.
Jirko já vím, ale exotiky padaji na 331 tak by to mohly taky trochu posilit ne???
jardo vex padá už rovnou s damage 323. je to dáno tím, že padá jen na HC vog.
a jinak xur za poslední 2 měsíce měl dobrej akorát Dragon's Breath...škoda, že mi padnul Hunger of Crota, který je pro mě zajímavější ( je legendární a neméně silný )
hlavně ať už spustí hard!!! chci ty primarky :) a když to pujde bez glitchů, tak se aspoň oddělí machří od looserů ;)
a ještě by mohli byt zbraně s VoGu na 331 attack a budu max spokojen, a jsem zvědav co udělají s VEXem???
The Last World je docela dobrá bouchačka. Škoda, že ji už mam asi 5x
Já přesně naopak od vydání DLC nehraju jiný hry. DLC to pro mě docela nakopnulo. Ale nicméně politika DLCček je mi pořád proti srsti ve hře jako je Destiny. Snad se v The Division takhle nebudou taky chovat. Aby jsme pak neměli jednotlivý budovy NjůJorku v separátních dlc.
Kachlo: díky za info. Nějaká ta primárka by se mi hodila. Xur prý tento týden neoslnil moc. Těšil jsem se, že těch 25 strange coinů co jsem dal dokupy za týden bude k něčemu dobrýmu a asi moc ne. Tak snad raid, no
Neviem. Ja som sa k Destiny vratil po dvoch mesiacoch ako vyslo DLC ale uz je to zase nuda asi presedlam na ine hry ktore som nakupil cez vianocny vypredaj na LIVE takze chce niekto kupit Destiny na Xbox One v Steelbook ? :D
Liší se v tom, že je těžší a padají tam primární zbraně za Crotu. Na normal padají jen speciální a těžké.
On se nějak liší ještě kromě obtížnosti raid na normal a na hard? Co tam je jinak nevi někdo?
Konečně dají odměnu i za "Zpěvanku" Ir Yut. Tahle část bez odměny byla nesmysl.
krasny komentar - HAHAH what will all the losers do now!
je fakt ze diky tem chybam jsem dokazal projit prvni cast sam,s hunterem se to da i bez lamp.hadry na 32lvl jsem z toho vytriskal takze uz jen rank 4 u erise a vymenit energy.jinak bych rekl ze tenhle raid neni tolik zalozeny na kooperaci jako vault of glass a matchmaking by mohl fungovat.ve dvou lidech az k poslednimu bosovi,ale neslo mu sundat stity.nejvetsi orech byl casovy limit na zabiti Ir Yut