Příběhový trailer na akci Bloodborne
novinka•čtvrtek 19. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (15)
Ondras mam predobjednano na Store
skvely
Harnet, jakou verzi máš předobjednanou?
Mimochodem EpicNameBro vytvořil průvodce - link
ikdyž já to pořizovat nebudu, abych se neošidil o vlastní prozkoumávání...
Už za měsíc je to u nás [s16] To bude krev stříkat všude [s3] Nádherný trailer...
ondras štity budou, ale budou mit učinnost pouze, pokud budeš porad v pohybu a v boji, tak nejak to bylo rečeno :)
Ja mam samozrejme predobjednano [s6]
Soky, ty jsi hrál s obrovským štítem? Mně na něm vadilo, že nešlo udělat parry a následný riposte. :-D Taky jsem měl radši pohyblivější build. Ale je pravda, že obrovské štíty vypadaly prostě luxusně.
P.S. Nepsali někdě, že štíty přeci jenom budou?
tak vypadá to výborně, ohromně se těším na coop, ale taky osobně dávám přednost středověku, meč, štít a draci .... a trochu se bojím toho "akčnějšího" pojetí boje ....
Ty kráso, tohle je prostě povinnost pro majitele PS4 a ten trailer je prostě božíííí.[s7]
Tak toto bude určite paráda narozdiel od The Order....
nevadí,budou bouchačky[s6]
soky_treba bude v dlc[s14]
Strašně mi bude chybět obrovský štít :)
Super super super super a jeste jednou super hra je to bozsky temne[s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]
And so the Hunt Begins! Cant wait to play this fucking masterpiece... [s7]
Tak to si necham libit!