Představena hokejová hra NHL 23

novinka  26
Martin Šmíd, 25. 8. 2022 17:50
Vývojáři z EA Sports před malou chvilkou představili hokejovou hru NHL 23, která vyjde 14. Října pro konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S. „NHL 23 se hraje společně lépe. Získejte na soupisku ty nejlepší hráče a hráčky světa díky novince v podobě smíšených ženských a mužských týmů v HUT. V rámci aktualizace po vydání hry přibude funkce vytváření hry napříč platformami stejné generace, což v HUT a WOC nabídne početnější skupiny hráčů, kratší čekání na zápasy a více týmů, se kterými budou moct poměřit síly. Díky více než 500 novým herním animacím pohybů při poslední možnosti kontaktu s pukem můžete rozšířit svou sbírku zářivých momentů, protože sami můžete ovlivnit výsledek akce při kontaktu libovolné intenzity, ať už jde o přihrávky v pádu nebo instinktivní střelu z úrovně ledu. Navíc, přepracovaná strategická schémata vám umožní jednoduše nastavit herní plán a detailně určit způsob rozehrávky akcí. Tak se domluvte s přáteli a vyzkoušejte dosud nejdynamičtější, nejpropojenější a vizuálně nejbohatší Chel,“ stojí v popisku hry. Níže se můžete podívat na oznamující trailer, přikládáme ale i další podrobnosti.


VYTVÁŘENÍ HRY NAPŘÍČ PLATFORMAMI - Vůbec poprvé se v NHL 23, v rámci jedné z aktualizací koncem roku, objeví funkce vytváření hry‡ napříč platformami. Hráči na konzolích stejné generace se budou moct vzájemně utkávat v režimech Ultimate Team a World of Chel!

ŽENSKÝ HOKEJ - V režimu Ultimate Team získejte na soupisku ty nejlepší hráče a hráčky světa díky novince v podobě smíšených ženských a mužských týmů.

POHYB PUKU NA POSLEDNÍ CHVÍLI - I při ztrátě stability se vytáhněte instinktivními „sestřihovými“ akcemi, proměňte nepovedenou střelu ve hvězdný okamžik díky akcím s volným pukem a s rozšířenou UI brankářů nenechte rozvlnit svou síť.

AUDIOVIZUÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ - Díky zcela novým možnostem oslav si můžete vychutnat všechny důležité od zvednutí Stanley Cupu nad hlavu až po poslední světelné show po vstřelení branky. Do dění vás ještě více vtáhnou projekce na ledě pro týmy NHL, národní týmy a další, a to i v off-line režimech.

HERNÍ REŽIMY V NHL 23 - Bavte se v HUT pořád něčím novým díky měnícímu se playlistu v HUT Rivals a třem novým úrovním odměn na základě vítězství a vítězných šňůr. Režim Organizace dále roste díky bezkonkurenčním možnostem přizpůsobení k tomu, abyste mohli utvářet svou dynastii.

  • PŘIZPŮSOBENÍ V REŽIMU ORGANIZACE - Určujte každý detail své ligy. Upravte si vlastní klub a stanovte počet týmů v lize, stejně jako počet zápasů v každé fázi včetně play-off. Navíc můžete nastavovat minimální a maximální výši platového stropu i platy jednotlivých hráčů.
  • ULTIMATE TEAM - Na kteroukoli soupisku v HUT teď můžete zařadit členky ženských národních týmů IIHF, a vytvořit tak skutečný tým snů. Funkce Playlist HUT Rivals přináší možnost soupeřit v režimu Rivals v řadě nových a měnících se zápasových formátů. Navíc si budete moct odemknout další tři úrovně odměn na základě vítězství nebo vítězných šňůr.
  • EA SPORTS™ HOCKEY LEAGUE (EASHL) - Kromě podpory vytváření hry napříč platformami přichází do EASHL i asistované strategie, díky kterým si hráči mohou naplánovat taktiku pro každý zápas, nové X-faktory otevírající širší možnosti přizpůsobení herního stylu a aktualizace Tvůrčí zóny.


Hráči na obalu hry

SARAH NURSEOVÁ - ÚTOČNICE, KANADSKÝ NÁRODNÍ TÝM

Kanadská reprezentantka Sarah Nurserová píše dějiny téměř pokaždé, kdy vstoupí na led. Za zmínku stojí zejména její překonání rekordu v počtu kanadských bodů v jednom olympijském turnaji (mužském či ženském) na Hrách 2022. Nurseová získala s kanadskými juniorskými výběry řadu medailí a na Olympijských hrách 2018 získala s Kanadou stříbro po porážce se Spojenými státy na samostatné nájezdy. Sice už patří mezi ostřílené veteránky na mezinárodní scéně, přesto ale Sarah Nurseová teprve začíná. Jako vůbec první žena na celosvětovém oficiálním přebalu hry ze série NHL píše společně s EA SPORTS dějiny. Ať už to je její fenomenální střelba nebo její neuvěřitelná schopnost číst hru, Nurseová je mimořádnou hráčkou, kterou bude chtít na soupisce snad každý fanoušek HUT.

TREVOR ZEGRAS - CENTR, ANAHEIM DUCKS

Centr Anaheimu Ducks Trevor Zegras patří mezi jedny z nejzářivějších vycházejících hvězd NHL, která vyniká v lize nevídanou individualitou a kreativitou, V minulé sezóně, první Zegrasovou kompletní v NHL, si podmanil sportovní svět svou přihrávkou na gól žabičkou přes branku. Tento jeho kousek okamžitě získal přezdívku „The Zegras“. Hned ve své první kompletní sezóně v NHL byl Zegras vyhlášen Hráčem měsíce, obdržel speciální pozvánku na soutěž v rychlosti bruslení na Utkání hvězd a stal se finalistou soutěže o Nováčka roku NHL. Zegras patří mezi jedny z nejmladších hráčů, kteří se kdy objevili na obalu hry série NHL. Je také nesmírně šikovným tvůrcem hry a talentem s inovativním přístupem ke hře, připraveným vzít NHL 23 útokem.

Zdroj: Tisková zpráva

NHL 23

ps5xsxps4xone
EA Sports, EA Sports
Datum vydání hry:
14. 10. 2022
KARTA HRY
6/10

Komentáře