Potvrzeno na podzim velké rozšíření pro Destiny
novinka•pátek 6. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (9)
Mám koupenou taky limitku, Day 1 za 2400,- a nahráno mám taky spousty desítek hodin.
Poměr cena výkon...no... Tak pokud ti nevadí pár příběhových misí bez příběhu, pár Striků a dva Raidy, nemluvím o neustále stejných lokacích a prvním "DLC" který je naprosto k smíchu.
Jop, pak je cena/výkon asi v pořádku. A to nemluvím jako žádnej hater Destiny, ale jako fanoušek kterej pár měsíců v kuse nezapl nic jinýho než Destiny.
Ale to už je šumák, mě to přijde jako obrovský sraní do huby ze strany Bungie/Activision vůči hráčům, ale tak co. Dnes je to asi normálka.
Kupoval jsem limitku Day1 za 2400 a nahrano 130hod. Takze pomer cena/vykon naprosto v poradku a nemam problem po roce koupit za 1000 velkej pridavek zase na xxx hodin.Ja to beru.Kdejakej sranec dneska na cca 5-7hod. stoji 1500 a kupujete to a nenadavate.No aspon prestanou hrat remcalove a zustanou lidi co je to porad bavi.
Opravdu lituju lidí, co si koupili Ghost edici za x tisíc a teď ze hry nemají vlastně nic a pokud budou chtít, musí si opět X tisíc připlatit.
Neskutečná zmrdovina ze strany Bungie, ale pravděpodobně v tom jede hlavně Activision.
Dřív vyjde dvojka beztak než otevřou(čti zaplatíš) zbytek obsahu
djtoko: [s6][s6]
Xurův PLAN A pro tento týden byl Gjallarhorn.
PLAN B bylo Heavy Ammo.
Bohužel si Xur nakonec vybral PLAN C...[s8]
Přemýšlím, že teď svou krabičku s destiny prodám a na konci roku koupím GOTY verzi, která mě vyjde levněji, než kupovat všechny předražená DLC zvlášť.
Aha no.[s6][s6][s6]. Hrozně jste si nás pozmrdili
rad bych registroval heavy ammo u xura kua drat