Konzolista.cz

Pokud si koupíte digitální kopii Destiny na PS3/X360, budete moci zdarma upgradovat na PS4/XO

novinkasobota 6. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Pokud si koupíte digitální kopii Destiny na PS3/X360, budete moci zdarma upgradovat na PS4/XO
Už jen dny nás dělí od startu zřejmě největší videoherní události tohoto roku, kterou je pochopitelně Destiny. Dnes studio Bungie oznámilo sympatickou akci pro své fanoušky. Pokud si koupíte digitální kopii hry Destiny na konzole PlayStation 3 a Xbox 360, budete moci až do 15. ledna příštího roku upgradovat na PlayStation 4 a Xbox One verzi zcela zdarma. To samé pak platí i pro zakoupený season pass se všemi plánovanými DLCčky, který se vám přenese na novou konzoli, a vývojáři i slibují přenos vytvořené postavy se všemi statistikami, takže opravu o nic nepřijdete.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BigFood79
BigFood79 #Ovw / Ttf2

Unboxing Ghost edice: Destiny Ghost Edition - Unboxing Video: link

BigFood79
BigFood79 #Ovw / Ttf2

Tady by se mel Rockstar poucit.

Darth_Štófi
Darth_Štófi #Palmárák
👍1

Mě tato hra teda taky neoslovila. Přijde mi to jako obyčejná střílečka s nějakýma schopnostma nvíc. Možná koupim později.

Metal Power
Metal Power #only Ps4

Nejvetsi hra roku uz za par dni.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Super přístup, určitě to hodně lidí potěší [s14]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

Beru limitku na PS4 / po zkousce bety na PS3 / je to proste Halo na steroidech - max. zabava . A vonaku bych si taky prosil [s16]

Unholyu

Bude to na stare konzole levnejsi?

eeeee
eeeee #můj názor
👍4

Motvaci k hrani je samozrejme zabava, jako vzdycky.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6

A ta voňavka k tomu teda nebude? Nevim proc, ale tahle hra mne vubec nelaka. Pripada mi to takove chaoticke a divne. Asi jako halo. Je nejaka motivace k hrani? Nebo se jen sbiraj body a leveluje?

Tomasas
Tomasas #∞
👍7

Přístup, co se jen tak nevidí:)

AK-47
AK-47 #mejdzr81
👍1
👎1

Souhlas. Já to řeším jednoduše, rok odebírání od huby. A beru ps4+destiny. [s16]

vespilo
vespilo #Both
👍11

Solidní pro lidi co chtějí začít hned a do "nextgenu" půjdou třeba o vánocích, fakt sympatický přístup.

Související články

Nejčtenější články