Podívejte se na shrnutí příběhu hry Horizon Zero Dawn
novinka•neděle 13. února 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (41)
ParádníPro ty co hráli ale nerozuměli perfektní
Tak má cenu tu jedničku ještě hrát, nebo si mám pustit video?😃
@czDante92: Přesně tak.
Tak si zahrajte AC Tam půl hodiny sekate mačetou do cápka, co má health bar až na konec obrazovky 😀😀 Rozhodně více realistické.
@novy01: Ešte že to je podľa skutočnej udalosti
@novy01: Tak on to není úplně obyčejný luk, navíc kdyby jsi to hrál, tak by jsi třeba zjistil, jak to všechno bylo a nepřišlo by ti to tak hloupé. Mě osobně ten příběh hodně bavil.
@novy01: Ano, protože střílet robotické dinosaury a podobně konvenčními a future zbraněmi je přeci něco tak originálního, tvl, proč tam jenom dali luk?..
Právě, že díky tomu luku a různých druhů šípů je to daleko zábavnější. Celkově je to dost originální.
@novy01: náhodou je to celkem realistický. Robosauři jsou vysvětleni v kampani a pokud zanikne civilizace, tak budeš rád za luk, protože já nevím jak ty, ale já na koleni vyrobit pušku ani náboje neumím, a myslím si že ani nikdo z mých přátel a blízkého okolí, takže až dojdou zásoby a továrně vyrobené věci, tak jsme zpátky v pravěku, protože možná víme jak funguje počítač, ale vyrobit ho nedokážeme any kdybychom věděli jak.
@novy01: To jsme dva, taky tomu světu nemůžu přijít na chuť. Jednak ten postapo s "křováky" a do toho robodinosauři.
Střílet dinosaury lukem bych ještě zvládl když si vzpomenu třeba na king kong Peter jackson z předminulé generace ale střílet robotické dinosaury lukem? díky té naprosté absurditě se téhle série nemůžu chytnout, chtěl bych jinou hru na stejném enginu
Pokracovani bude dalsi Sony kvalitka ,uz to nejde ani spocitat od startu Ps5 😉
Už se nemůžu dočkat pátku a taky dalšího víkendu,plus k tomu má ještě v pondělí i úterý volno. Neskutečně se do toho ponořím.
@MarcelG: Já vím, taky už to na mně čeká.
Heymi9615: ano pravdu mas 😉 ukuslo si to necelých 100GB.
@Svitek Lukáš: Nemyslím si, že padne taková známka
Očekávám 11/10 nic jiného
@MarcelG: Odvažuju se tvrdit, že spíš čeká na SSD. 😛
V recenzií pozrem zo zvedavosti len hodnotenie a cakam na piatok. Necham sa prekvapit samotnou hrou. Je mi jedno aku známku hra dostane, ja viem ze ma to bude bavit a vývojárom dôverujem. Hra uz čaká na HDD v ps5. Verim ze si to na mojej OLED tv vychutnám v plnej paráde.
@ChuligaN_cz: Tremortusk dostane jak MC v U4mp.
Nechápu, že děláte takový haló kolem recenze, co jako čekáte
Za pět dní budou praskat hlavně robosauři link
To je jasný, že tady to dostane 10/10, když už takový hodnocení měla i jednička, která od toho měla podle mě daleko, ale tak si to užijte
Jinak snaha český Sony se cení, ale připomíná mi to dabing porna a radši bych titulky u nějakýho komplet průchodu třebas tohle link
Speciálka předobjednaná a ať si říká kdo chce co chce tak mám takovej pocit že v pátek nám začíná takovej menší herní svátek.
Nechápu, proč by měly z nějaké hry praskat cévky :D
Zítra mám budíka na 8:59. Nenechám si ujít praskání cévek.
Pan redaktor by mohl aspoň lehce naznačit, jak recenze dopadla 😜 hmmmm @Kachlo?
Dlouhá recenze, protože hra je dobrá, nebo protože není dobrá?
Užijte si hru, já vynechám. Tohle není pro mě.
Už jsem viděl.Super video..Zítra čekám 10/10 🙂
Zítřejší recenze určitě hodně lidí naštve, protože budou muset číst. Kachlo napsal zřejmě nejdelší recenzi své kariéry. Když mi jí ukazoval, tak jsem ho popíchnul slovy: "Máš to fakt dlouhý, to je rozsahem takový můj průměr, který napíšu, když mám slabší chvilku."