PlayStation 4 je druhou nejlépe prodávanou zářijovou konzolí historie
novinka•pátek 17. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (28)
bf333: drotár a MARTASLJ, tam dělají šéfredaktory[s6] a live mě stále nefunguje.
Playstation - nejlepší konzole historie, přítomnosti a budoucnosti [s7][s7][s7]
Nepdcenovať sector.sk,masla vetsi,nez kazdy cekal...
Nepdcenovať silu Playstation - no veru, problémy s Online v exkluzívne dôležitej hre DriveClub a to mal byť akože ten Forza Killer? [s6]
Nepodceňujte sílu Playstation. Starej slogaan ale pořád platí. link
Xsrot nema sanci, hlavne ze uz nekteri xsroti predcasne slavili vetsi prodeje xsrotu v us :-).
Gratulace! Aspoň je vidět, jakej je hlad po "next-genu"
Stinky nezapomeň napsat, že live nefunguje, když ho teda nemáš, to si mě fakt dostal[s6]
Jaká hru by ste vyzdvihli nejvíc? Mě se hodně líbil po grafický stránce Battlefield a po herní call of duty
Gratuluju Sony [s12] Osobně nelituju toho že jsem si koupil PS4 [s14]
Malej, nemalej, ať je klidně oskáče psotník, [s7]Sony[s7]PS 4[s7] Sony[s7]PS 4[s7] a protože je opakování matka moudrosti, tak ještě jednou [s7]Sony[s7]PS 4[s7][s7]
PS4 Numero uno
Jen v US 550tisic PS4, tak kolik se prodalo celosvetove??? [s2] SONY gratulace [s7]
Kdybych měl 25k+$/month, tak asi budu taky věštit, ale jsme toho svědky každý den našich politiků.... takže nic nového pod sluncem. Je to jen MS jak narvat lidem do hlav, že to je super. Krásný marketing. Nebyl jste někdo na školení o magické 9-ce ? :D
MS politika to zná a proto tak mluví a prezentuje.
Ve finále jim je jedno kolik toho prodají, vydělají i tak. Sony se zas, ale nesmí dostat do postu Monopolu (čemuž nevěřím), pak by totiž přišla rychlá smrt pro PS.
PS4 [s7] Destiny [s7] jako malej ja vim ale miluju oboje [s16]
Heymi9615: Taky mě to napadlo[s6]
kdyby předpovídala cvičená opice, tak se trefí častěji než Pachter.
Už jsem na to přišel,Pachter je Xbot [s6]
Gratulace :)
PlayStation 4 je druhou nejlépe prodávanou zářijovou konzolí historie[s12]
Tak se mi to líbí[s14]
Můžu taky srdíčkovat?, ale aby tady pak jistí jedinci nedostaly z toho záchvat, třeba tady jako Vladko link [s6]
SONY [s7][s7][s7]
udělám si asi taky předpověď :) ...a když to neklapne tak cóó vždyť i Pachťa se ''vobčas'' sekne ne.
GTA V se prodá minimálně dalších 5.000.000 na PS4+Xone
AC:Unity vydá patch pro PS4 (rozlišení)
Bayonetta 2 se do dvouch let objeví na PS4
[s1]
Takze 3rd party Mario sa nekona? To bola tiez Pachtyho tutovka. :D
Zajímalo by mi, která konzole se nejlíp prodává v úterý mezi čtvrtou a pátou odpoledne, když už se dělají takovýhle statistiky. P.S. Pachťa se sekl, to snad neni ani možný [s12]
Snad je za tyhle predpovedi Pachter dobre placen, kdokoliv z tohoto webu by ovsem mel predpovedi mnohonasobne presnejsi a to i Drogbazzzz a to uz je co rict. :-D
Patcher by mě svoje věštby říkat na opak, pak by se trefil.
Gratulace [s12] skvely cisla,myslim,ze vyvojari konzole musí byt nadseni,skvela práce chlapci a devcata
Bomba ps4 [s9]
[s7] a ještě jedno [s7]
Nešlo tohle přidat jako update k novince o prodejnosti v září.
To se tady zase rozhoří ohníčky mezi tábory :)
[s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]