Konzolista.cz

PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3

novinkapátek 9. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
Velká akční MMO hra PlanetSide 2 slavila před časem velký úspěch na PC, přičemž se už nějakou dobu připravuje pro konzoli PlayStation 4. Kdy se my konzolisté dočkáme, zatím oznámeno nebylo, ale podrobnosti o startu se blíží. Dnes totiž Matt Higby ze Sony Online Entertainment prozradil, že hra běží v současnosti nativně v 1080p s hladkým frameratem (nespecifikoval), takže ji budou moci prezentovat za měsíc na E3, kde bude možné si ji i vyzkoušet. Určitě se tak dozvíme spoustu podrobností. V současnosti vývojáři přizpůsobují interface hry, aby se co nejpohodlněji ovládal pomocí gamepadu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3
PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Už aby to vyšlo [s12]

dado20

JinKazama: :D myslim, že stačilo dobre vydno čo si zač a ak ty vlastnis PS4 ja som kozmonaut:D a tým ze mi začnes nadávat ako zbesily a narázat na moju národnost ukazujes ako "skvele" na tom si s inteligenciou... do toho pokračuj:)

Vies ono je to tu o tom... hodne ludi to proste nepredstiera ze inklinuje k nejakej značke konzoly... no a čo ? je to normálna vec. Kazdy si občas zanadava na konkurenciu, je to hec... ale ked je niečo fajn tak dokáze aj pochvalit... odteba som jakziv neprečital nic čo by malo nieco spoločné s normálnym prispevkom, chce to proste vyhladat doktora a ten urcite pomoze.

JinKazama
JinKazama #Kazama

dado20 :Jasný máslo.Na rozdíl od tebe vlastním jak PS4 tak XO.Ten vymetenec jsi ty spíš vypatlanec.Čo bolo to bolo terazky jsom K.....m že?

dado20
👍2

Plejstik3: jeho trápy hlava, mindrák a pocit menejcennosti, preto chodi do ps noviniek a provokuje a robí zo seba vymetenca... nič viac za tým nehladaj

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍2

K TÉMATU..

Na tuhle masivní on-line hru jsem docela zvedavej a urcite jí vyzkousím, next-gen "MAG" se neodmítá [s14]

MIMO TÉMA.

Jin Kazamo, ty jsi spokojenym (prípadne nespokojenym) majitelem PLAYSTATION 4, ze Te pozdrzení hry PLANETSITE 2 tolik trápí? [s14]

JinKazama
JinKazama #Kazama

Nebylo PS2 plánováno na launch PS4?

Smejdcz
👍3

Na počítači mám nahráno dost hodin a jedná se o skvělou záležitost. Na PS4 verzi se hrozně těším, ale jestli udělali toto na úkor 60FPS, tak to bude opravdu velký trapas. To si nedovedu ani představit. Doufám, že těch 60FPS bude, klidně ať občas zakolísají, ale 30FPS, ble. [s8]

CZECHpoint_88
👍3

Kdo by měl chuť se podívat o čem Planetside 2 je, tak zde přikládám link na video od jediného smysluplného českého herního kanálu... link

eeeee
eeeee #můj názor
👍3

Doufam ze to nebude na ukor framerate a poslape to hezky na 60 fps, jinak by to byl u online fps pekny fail.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Hral jsem ted na PC a hra me dost prekvapila, grafika neohromi, ale ty masivni boje jsou uzasne zabavny.Jsem zvedav jak prizbusobi ovladani.

Související články

Nejčtenější články