PlanetSide 2 poběží v 1080p, více podrobností na E3

Tvoje reakce na článek
Galerie
































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
Komentáře (10)
Už aby to vyšlo [s12]
JinKazama: :D myslim, že stačilo dobre vydno čo si zač a ak ty vlastnis PS4 ja som kozmonaut:D a tým ze mi začnes nadávat ako zbesily a narázat na moju národnost ukazujes ako "skvele" na tom si s inteligenciou... do toho pokračuj:)
Vies ono je to tu o tom... hodne ludi to proste nepredstiera ze inklinuje k nejakej značke konzoly... no a čo ? je to normálna vec. Kazdy si občas zanadava na konkurenciu, je to hec... ale ked je niečo fajn tak dokáze aj pochvalit... odteba som jakziv neprečital nic čo by malo nieco spoločné s normálnym prispevkom, chce to proste vyhladat doktora a ten urcite pomoze.
dado20 :Jasný máslo.Na rozdíl od tebe vlastním jak PS4 tak XO.Ten vymetenec jsi ty spíš vypatlanec.Čo bolo to bolo terazky jsom K.....m že?
Plejstik3: jeho trápy hlava, mindrák a pocit menejcennosti, preto chodi do ps noviniek a provokuje a robí zo seba vymetenca... nič viac za tým nehladaj
K TÉMATU..
Na tuhle masivní on-line hru jsem docela zvedavej a urcite jí vyzkousím, next-gen "MAG" se neodmítá [s14]
MIMO TÉMA.
Jin Kazamo, ty jsi spokojenym (prípadne nespokojenym) majitelem PLAYSTATION 4, ze Te pozdrzení hry PLANETSITE 2 tolik trápí? [s14]
Nebylo PS2 plánováno na launch PS4?
Na počítači mám nahráno dost hodin a jedná se o skvělou záležitost. Na PS4 verzi se hrozně těším, ale jestli udělali toto na úkor 60FPS, tak to bude opravdu velký trapas. To si nedovedu ani představit. Doufám, že těch 60FPS bude, klidně ať občas zakolísají, ale 30FPS, ble. [s8]
Kdo by měl chuť se podívat o čem Planetside 2 je, tak zde přikládám link na video od jediného smysluplného českého herního kanálu... link
Doufam ze to nebude na ukor framerate a poslape to hezky na 60 fps, jinak by to byl u online fps pekny fail.
Hral jsem ted na PC a hra me dost prekvapila, grafika neohromi, ale ty masivni boje jsou uzasne zabavny.Jsem zvedav jak prizbusobi ovladani.