Konzolista.cz

Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock

novinkapátek 7. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Vývojáři z menšího studia Snowcastle Games dnes oznámili, že v současnosti pracují na pěkně vypadajícím JRPGčku Earthlock: Festival of Magic, které plánují pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Wii U. Aby mohli hru dokončit, potřebují 150 tisíc dolarů na Kickstarteru, což samozřejmě není moc a částku by se jim mohlo podařit vybrat. Vývojáři svojí hru staví na pěkném zpracování, nelineárním příběhu, tahovém soubojovém systému, řešení hádanek a nádherném prostředí světa Umbra, kde kdysi byly vyspělé civilizace, ale pak je pohřbily sopky a další přírodní katastrofy. Více se o hře Earthlock: Festival of Magic dočtete na Kickstarteru, kde můžete rovnou vývojářům přispět nějakou tu částku. Níže se můžete podívat i na první gameplay záběry.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock
Oznámeno zajímavé JRPGčko Earthlock

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
sephiroth_-77

Vypadá to zvláštně. Zatím nevím, co si o tom myslet.

Molda

Určitě do toho jdu. Už na kickstarteru s tímto byli jednou (pod trochu jiným názvem) a nevyšlo jim to, ačkoliv absolutně nechápu proč, protože spousta horších her, ke kterým ani nebyly žádné pořádné informace vybralo mnohem více peněz. Tady bylo ke stažení i demo, a i přesto, že to byla hodně raná verze hry, vypadalo to skvěle a bavil jsem se u toho.

Ve hře je spoustu zajímavých nápadů, ale zároveň je to klasické JRPG ze staré školy s celkem tradičním tahovým soubojovým systémem. Těším se a doufám, že se jim zaplatí.

miky20
miky20 #One& only

Super :)

up_er
👍1

juu to vypada krasne :D

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍2

Moje peníze máte jisté a beru na WiiU. Jen ta grafika je moc západní a to je škoda.