Konzolista.cz

20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic

novinkasobota 12. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
Před zhruba měsícem vývojáři z menšího studia Snowcastle Games oznámili svoji RPG hru Earthlock: Festival of Magic, s níž šli hned na Kickstarter. Ačkoliv to na začátku moc nevypadalo, nakonec se jim podařilo požadovaných 150 tisíc dolarů vybrat, takže hra bude moci vzniknout pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Wii U. Aby dali vývojáři hráčům a svým fanouškům vědět, že na hře usilovně pracují, vydali dnes hned 20 minut dlouhé gameplay video, ukazující nejen pěknou grafiku, ale i svět Umbra, v němž se bude celé dobrodružství odehrávat. Na video se můžete podívat níže v novince. Líbí?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic
20 minut z RPGčka Earthlock: Festival of Magic

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
altar
altar #Dagra_22

Připomíná mi to tak trochu Suikoden3

Vinnie
Vinnie #Hraju hry

HonZyczech: tak to jsem hned klidnější když vím, že v tom nejsem sám :D

Molda

Mám hroznou radost, protože až do posledních dnů jsem byl smířený s tím, že se jim ty peníze opět nepodaří vybrat (už na KS byli jednou), přitom by si to ta hra fakt zasloužila (myslím si, že i více v porovnání s jinými tituly, které na KS vybraly o dost více peněz.) Takže je příjemně překvapil ten finiš takže hra vznikne.

Když pominu zajímavý styl grafiky a designu, tak se mi líbí, že se jedná v podstatě o tradiční JRPG co se týče gameplaye, ale zároveň mu nechybí nové a neokoukané prvky. Více takových her, protože z mě neznámého důvodu se ten tradiční JRPG soubojový systém postupně úplně vytrácí a každý se ho snaží modernizovat a často to nedopadá moc dobře.

deepthr04t

Beru jakýkoliv RPG na PS4!

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍2
👎2

To vypadá super! Včera jsem prohlásil že nikdy nekoupím kravinu jako je Watch Dogs a dnes se rozplívám nad touhle hrou, asi jsem už starej :D