Oznámen nový bojovník do hry Tekken 7 – Shaheen
novinka•čtvrtek 1. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Namco Bandai
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (14)
Tak prý je to Saudskoarabský bojovník. "To jsou ty hodní co mají ropu a kamarádí se s náma" [s1][s1] [s6]
Hodil by se spíše do Mortalu. Fatalita by byla, že by se odpálil :-)
Vyhozených tet lol... ale jo, Lili bych vyměnil za Ninu klidně. Nová generace no [s10]
ja to nechapu o co jim u tekkena 7 vykopnou jina a nahradi ho timto saskem to je fak super po pripodne ho daji jako dcl za hrisne prachy tak to at si nechaji az udelaji TTT3 tak jim za to prachy dam ale za tuto sracku s paru postav a vyhozenych tet zakladni jako nina.anna atd tak to ne
To vypadá, že v Tekken 8 bude i nepřizpůsobivý bojovník..:D
Wow, konečně nějaká badass decentní postava!
Zase nějaký arabský princ neví co s penězma za ropu :)
Vše začne být špatně, až budou mít všechny ženské v Tekkenovi hábit, a poznáte je jen podle kotníku.[s6]
Jinak se vsadím se že i v novém God of War se ukáže, že Zeus nebyl finální boss, ale že to byl jen pohůnek Mohameda.
To mi přijde ujetý i na Tekkena. :D
Kdo bude s tou postavou hrát opakovaně, tak skončí na Guantanámu [s6]
Sakra ja vim proc ho tam dali aby zjistili po svete kolik bude teroristu a sebevrahu to je jasny :)
tvl za něho nikdo nebude hrát jen ho chtít zmlátit :D
Paprik: No, něco podobného mne taky napadlo ... asi to zvládnu, ale je to docela nářez ... [s15] [s15]
Kua, ti zasraní muslimové už se serou i do Tekkena :-)