Konzolista.cz

Oznámen nový bojovník do hry Tekken 7 – Shaheen

novinkačtvrtek 1. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámen nový bojovník do hry Tekken 7 – Shaheen
V předchozí novince jsme odhalili nového bojovníka do bojovky Mortal Kombat X. Nyní producent Tekken série, Katsuhiro Harada, na svém twitteru odhalil, kdo se objeví v sedmém díle, který je ve vývoji pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Zcela novým bojovníkem je Shaheen, pocházející ze Saúdské Arábie. Níže v novince se můžete podívat na artwork tohoto bojovníka. Tekken 7 zatím nemá stanovené datum vydání, na automatech se objeví začátkem tohoto roku, takže vydání pro konzole by mohlo následovat v dalších měsících.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Papouch242
Papouch242 #E. B. M.
👍3

Tak prý je to Saudskoarabský bojovník. "To jsou ty hodní co mají ropu a kamarádí se s náma" [s1][s1] [s6]

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👍2

Hodil by se spíše do Mortalu. Fatalita by byla, že by se odpálil :-)

hawe-me
hawe-me #bandicoot

Vyhozených tet lol... ale jo, Lili bych vyměnil za Ninu klidně. Nová generace no [s10]

LuboDante
LuboDante #LuboDante
👍1

ja to nechapu o co jim u tekkena 7 vykopnou jina a nahradi ho timto saskem to je fak super po pripodne ho daji jako dcl za hrisne prachy tak to at si nechaji az udelaji TTT3 tak jim za to prachy dam ale za tuto sracku s paru postav a vyhozenych tet zakladni jako nina.anna atd tak to ne

Arrozo
Arrozo #PS5
👍8

To vypadá, že v Tekken 8 bude i nepřizpůsobivý bojovník..:D

hawe-me
hawe-me #bandicoot
👎1

Wow, konečně nějaká badass decentní postava!

iCEl0l
👎2

Zase nějaký arabský princ neví co s penězma za ropu :)

Pan T
Pan T #Drifter
👍9
👎1

Vše začne být špatně, až budou mít všechny ženské v Tekkenovi hábit, a poznáte je jen podle kotníku.[s6]

Jinak se vsadím se že i v novém God of War se ukáže, že Zeus nebyl finální boss, ale že to byl jen pohůnek Mohameda.

sephiroth_-77
👍8
👎1

To mi přijde ujetý i na Tekkena. :D

Papouch242
Papouch242 #E. B. M.
👍4
👎1

Kdo bude s tou postavou hrát opakovaně, tak skončí na Guantanámu [s6]

smrtijed1
👍4
👎1

Sakra ja vim proc ho tam dali aby zjistili po svete kolik bude teroristu a sebevrahu to je jasny :)

TesiCZ
👍10
👎1

tvl za něho nikdo nebude hrát jen ho chtít zmlátit :D

Papouch242
Papouch242 #E. B. M.
👍3
👎1

Paprik: No, něco podobného mne taky napadlo ... asi to zvládnu, ale je to docela nářez ... [s15] [s15]

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👍20
👎1

Kua, ti zasraní muslimové už se serou i do Tekkena :-)

Související články

Nejčtenější články