Oficiálně: Kazuo Hirai novým prezidentem Sony
novinka•středa 1. února 2012•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Pro současné konzole vyšla klasická arkádová akční hra Space Invaders
novinka
Pro Marathon se Bungie nechalo inspirovat více než dvacet let starou MMO hrou
novinka
Nové obrázky z nedávno oznámeného Gang of Dragon
novinka
Režisérem seriálu Assassin’s Creed bude Johan Renck
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Šťastné a veselé Vánoce přeje redakce Konzolista.cz
novinka
FRONT MISSION 3: Remake vyjde koncem ledna pro konzole PlayStation a Xbox, vydána demoverze
special
Historie Maria: od arkádové postavičky k největší ikoně videoher
Komentáře (24)
Sony se po celou sloučasnou generaci hodně prala s konkurencí a řešila mnoho věcí. I když budou mít s touto generací asi už na vždy třetí pozici na trhu, na druhou stranu vzniklo množství kvalitních a mnoho bezkonkurenčních titulů, které se hrdě zapsali do zlatých stránek herního průmyslu. Jen tak namátkou mohu zmínit God of War 3, série Uncharted, Heavy Rain, Metal Gear Solid 4, nebo taková série Little Big Planet. Vlastníci PS3 si najdou takových titulů mnohem víc. Není to většinový názor, ale stále považuji za největší triumf této generace Metal Gear Solid 4.
Lykan :Ty jsi už dávno jseš ve 4 řadě protože ty už mluviš jako Schanzerberg ministr obrany [s3]
Lykane jsi už zase trapnej. Ať žije SONY!
Kaz je dobrá volba. Mám ho rád. Navíc je to dobrá volba pro nás hráče. E3 si člověk bez něj ani nedokázal v poslední době představit!
Tak hlavne, ze maji decka co(koho) resit [s6]
ps3fanboy:stejně hlavně paří uncherted 3 kterej tak miluje[s3]
dj.cody: Protože je šašek a potřebuje pozornost. Asi jí měl v dětství málo, chudák malá. Ale věř lykane ono se to jednou spraví a nějaká tě bude milovat a té pozornosti budeš mít až, až.
lykan to tady nedávno psal, že měl nasyslený prachy na ps3, ale z různejch důvodů, který se mu nelíbily, se nakonec rozhodl pro xbox. což je v pořádku, je to jeho věc, ale přesto mi některý jeho příspěvky přijdou přinejmenšim zbytečný, když jinak umí normálně argumentovat.
Lykan:na co maš konboku že vlastníš ps3 když furt na to nadáváš ?
Sony uz nezachrani nic, tuhle generaci proste projela. Naveky bude treti vzadu. [s6]
Zubni Kaz Hirai: mam duveru v digitalni distribuci, tak PSN zpoplatnime. [s9]
kaz hirai ukaže kde má xbox zranitelné misto [s6]
" má velkou důvěru v digitální distribuci..." hm tak to asi hrám na BD odzvonilo:-)
trochu se bojím aby tohle Japko vůbec pochopilo Evropský trh....
Readdy_B: Pokud vím, tak se PS2 s HDD prodavala pouze v japonsku.
Lykantrop-one: No jo my čekáme na dvě exkluzivity. Ale že mezí tím vyšlo, dalších 20 to už nepíšeš ty šašku. (Šašek není hanlivé slovo, ale pouze upozornění na směšnost jiné osoby)
Doufam že přinese noví zlaty věk pro zanačku Playstation. [s7]Sony[s7]
Lykan: [s16][s16][s16]
smileface: což je škoda, protože on jediný by dokázal Sony zachránit. Po výměně pomalé BD mechaniky za rychlou DVD, zpoplatnění psn a zvětšení ovladače by se PS konečně dostala ze třetí pozice v této generaci... Ještě smajlík nakonec aby všichni pochopili vtip [s6]
Lykanova kandidatura neprošla [s6]
At žije[s12].Věřím že Sony povede velmi dobře.
to je ta fotka z roku 2001, jak pořád neúnavně držel HDD pro PS2 a hadr né a né přijít do prodeje...akorát mu namontovali do ruky kapesní konzoli[s6]
ked nefiguruje v kauze "Gorila" tak moze byt :-)
Nebít vedení... nebít? Vážně?
Edit: No, prosím... [s1]
Parada, ocekavam, ze na oslavu Sony vyda animovane logo Agenta a novy sreenshot Lost Guardian [s6]
Jinak je to stary to uz jsem psal do shoutu rano [s16]
obtížné časy.......konec
sem zvědavej na změny k lepšimu jestli nějake vubec budou[s6]