Obrázky z aplikace iDROID pro Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
novinka•středa 26. února 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (9)
Kira_Sakuya: Bože můj ... hodně her talčítko SELECT namapovalo a ještě namapuje na touchpad, který se snadno mačká, díky jeho velikosti. Nevidím důvod skuhrat nad nepřítomností tlačítka SELECT.
....a na vitu sere pes? [s14]
Ok Microsoft nedisponuje žádným handheldem na trhu, tak proč ne. Ale v případě PS4 nechápu, proč to není na PS VITA. Propagaci těhle krámů do sběru vůbec nechápu. Aplikaci hold nevyužiji.
ale ano, vylepšení je to výborné to nepopírám a budu to využívat rád ....
na tabletu by se mi to velmi hodilo třeba v GTA5 když jsem hledal podle manulu všechny vedlejší věci jako skokánky, průlety, spaceships atd ...
lopata: select nám ukradli a dali tam debilní share... tohle sony nikdy neodpustím... ale já to vidím tak, že si dám mapu do stojánku, takže budu hrát a pohledem vždy mrknu na mapu, kterou budu mít vedle křesla... a nebudu muset pauzovat hru... beru to spíše jako vylepšení průhledné mapky v rohu TV... mno je to hezké, snad to bude i praktické:)
Ale jo, já miluji tyhlety vychytávky, ale na druhou stranu mi přijdou trošičku nepraktické, protože sedím v pohodlném křesle před televizí a hraju hru s ovladačem v ruce, vedle na stolku mám ovladače od tv a receiveru, skleničku s Tullamore a tablet, takže když se budu potřebovat na mapu v tabletu, tak musím zastavit hru a vzít si tablet, takže je pro mě pořád jednodušší mít mapu ve hře pod "selectem"
ale jinak se mi tyhle aplikace fakt líbí [s9][s9]
Luxus. To je moc pekny.... Za tech cca 800,- no nekup to. Kdo je fans koupi rad + ten bonus. Jupiiiiiiiiiiiii
Uzz to viijdee nebo iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!
To se mi líbí, ale nechápu, že to není i na vitu...