Konzolista.cz

Obrázky z aplikace iDROID pro Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

novinkastředa 26. února 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Obrázky z aplikace iDROID pro Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Včera jsme vás informovali, že společně s akční hrou Metal Gear Solid V: Ground Zeroes vyjde i speciální aplikace iDROID pro zařízení se systémy Anroid a iIOS (případně bude dostupná skrze Xbox Smart Glass), která bude během hraní sloužit jako druhá obrazovka. Na ní se bude v reálním čase ukazovat nejen mapa s rozmístěním vojáků, ale i další zajímavé informace nebo statistiky. Dnes vývojáři z Kojima Productions vydali několik obrázků, jak aplikace vypadá, a jak se na ní informace zobrazují. Podívat se na ně můžete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Banan

Kira_Sakuya: Bože můj ... hodně her talčítko SELECT namapovalo a ještě namapuje na touchpad, který se snadno mačká, díky jeho velikosti. Nevidím důvod skuhrat nad nepřítomností tlačítka SELECT.

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍1

....a na vitu sere pes? [s14]

stillalive

Ok Microsoft nedisponuje žádným handheldem na trhu, tak proč ne. Ale v případě PS4 nechápu, proč to není na PS VITA. Propagaci těhle krámů do sběru vůbec nechápu. Aplikaci hold nevyužiji.

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7

ale ano, vylepšení je to výborné to nepopírám a budu to využívat rád ....

na tabletu by se mi to velmi hodilo třeba v GTA5 když jsem hledal podle manulu všechny vedlejší věci jako skokánky, průlety, spaceships atd ...

Kira_Sakuya
👍1

lopata: select nám ukradli a dali tam debilní share... tohle sony nikdy neodpustím... ale já to vidím tak, že si dám mapu do stojánku, takže budu hrát a pohledem vždy mrknu na mapu, kterou budu mít vedle křesla... a nebudu muset pauzovat hru... beru to spíše jako vylepšení průhledné mapky v rohu TV... mno je to hezké, snad to bude i praktické:)

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7

Ale jo, já miluji tyhlety vychytávky, ale na druhou stranu mi přijdou trošičku nepraktické, protože sedím v pohodlném křesle před televizí a hraju hru s ovladačem v ruce, vedle na stolku mám ovladače od tv a receiveru, skleničku s Tullamore a tablet, takže když se budu potřebovat na mapu v tabletu, tak musím zastavit hru a vzít si tablet, takže je pro mě pořád jednodušší mít mapu ve hře pod "selectem"

ale jinak se mi tyhle aplikace fakt líbí [s9][s9]

AK-47
AK-47 #mejdzr81
👍1

Luxus. To je moc pekny.... Za tech cca 800,- no nekup to. Kdo je fans koupi rad + ten bonus. Jupiiiiiiiiiiiii

jiridvorak515

Uzz to viijdee nebo iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!

Kira_Sakuya
👍1

To se mi líbí, ale nechápu, že to není i na vitu...

Související články

Nejčtenější články