Objevila se verze hry Gears of War 3 běžící na konzoli PlayStation 3
novinka•středa 20. května 2020•Martin Šmíd•

Zdroj: Microsoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie










Reklama





















novinka
PlayStation vydá první hru Bad Robot Games, jde o kooperativní akci od tvůrce Left 4 Dead
novinka
Vyšla hra Metroid Prime 4: Beyond, podívejte se na launch trailer
novinka
Gameplay trailer na nedávno oznámenou závodní hru RIDE 6
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Oznámena kooperativní akce Cast Outs od bývalých vývojářů SCE London Studio
novinka
Představena akční RPG hra The God Slayer
recenze
Metroid Prime 4: Beyond
novinka
Představena aktualizace Spec III pro Gran Turismo 7
fórum
Silent Hill f: Artistická nekrofilie
fórum
Think before you sleep
Komentáře (24)
Očividně to PS3 nezvládla! 12fps u 420P
2ka nejlepší díl.
Gears3 vytezeno 2000G,za me nejlepsi dil serie.😁
1,2,3 byly fajn, ale stejně mě dost bavil Judgement, někdy i víc než ty předchozí díly. A 4 a hlavně 5 jsou pecka a né že ne...
Act I Gears V ... Největší nářez
Tfuj tajbl hele, tenhle bludnej kořen ať si mrkev točí dokola na tom zeleným vodnikovi podvodnikovi 😉
Hrál jsen na X360 1 a 2 asi, než jsem bral PS3. Topový multiplayer. Jednička dohraná tehdy tak 10x a stovky hodin v MP. Těším se na Gears 5 na Series X.
No vidíš a MS se nakonec přes tu kapsičku plácnul a my dostali jednu z nejlepších sérií v dějinách videoher :)
No docela to potvrzuje pověst že gears původně vznikal na PS a nakonci vývoje se MS musel pořádně placnout přes kapsu aby měl exkluzivitu
Kde jsou ty časy, kdy Epic tvořil díla, jako Unreal a Gears of War. Trilogie Gears of War pro mě byla důvodem ke koupi konzole a taky to ve mě zanechalo jedny z nejlepších herních vzpomínek. Singl pecka a po večerech drtit hordu, to bylo něco!
Jsou hry,ktere zavidi jedna konzole druhe.Kdo rika,ze by Gears nikdy nehral keca.To jako bych rekl,ze bych si nezahral God of war.
@Marty: musím se přiznat že jsem hrál jen 4 díly Gearsu.Judgment mě už nebavil tak jsem dal radši nepokračoval.Geras i God u mě skončili s třetím dílem bohužel.Muze na to nadávat kdo chce ale Gears jsou kvalitou hodně vysoko nebo aspoň byli.
Na xbxou nejsou takové bugy,ještě že to na ps3 nevyšlo
Tohle mne celkem mrzelo. Jednicka na PC byla a dvojka s trojkou uz ne...ale ctyrka a petka zase jo O_O
Jednička byla super pak uz série šla do kytek, popravde se mi ted libi Tactic to se jim povedlo👍
@Jakub Andreas: zameť si pred svým vlastnim prahem ty nadhero a nerozumuj tady
Aspoň jeden den se tu chovejte slušně. Děkuji.
@Marty: Tak teď by to pro mě taky už asi nebylo stejný zážitek jako když jsem to hrál po druhé nebo po třetí ale pořád je to kvalitní série s dobrým příběhem.Já třeba God od war miluju ale poslední díl jsem nebyl skoro schopnej dohrát.Takze nevím jestli bych přežil nějaký změny v Gears of war.
Veď na obrazovke sú Xbox znaky tak aká PS3
@Marty: čekal jsi snad jiný reakce? Já jen čekám, co se dozvím zase za novinky
Já netušil že Gears patřily Epiku. Měl jsem za to že to je značka kterou vytvořil MS.
Škoda,tuhle serii mám rád,zrovna hraju 5 díl a šupa jak cyp
Zase takový mírumilovný článek, který vlastně vůbec nemá rozjet klasickou hádku, no usaďme se a jdeme na to...
Zrovna tahle hra by na PS bodla ale jen do třetího dílu pak už to šlo do hajzlu škoda no.
Teď už jsem viděl vse fuj zelený tajbl