Objeví se Predátor v bojovce Mortal Kombat X?
novinka•středa 18. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (16)
Není nad starou klasiku podle mého to tak přeplácají že to bude až kazit hru jinak plně souhlasim tady s Izzym
Crossovery bytostně nesnáším a jsem v jakékoli formě proti nim. Predatora zbožňuju, ale jen v tam, kde má být. Léta mi trvalo smířit se s AvP. :D Stejně tak jsem neměl rád Kratose a Freddyho v MK, Linka, Starkillera, Vadera, Yodu a Ezia v Soul Caliburu, nebo borce z Virtua Fighter v Dead or Alive 5. Prostě mám pocit, že tito hrdinové zabírají místo někomu, kdo si tam zaslouží být mnohem více. Moje očekávání je takové, že tam budou všichni mí oblíbení bojovníci, pak i ostatní bojovníci, no a když už to musí být, tak i někdo nový. Ale když v MKX je místo jen pro 24 charakterů + DLC, tak mi prostě Predátoři vadí. Mnohem raději bych viděl výše diskutovanou Jade. Už tak mě štve, že z onoho počtu budou 4 noví a to ještě očekávám Errona Blacka. To je 5 nových charakterů (pokud bude). A já se ptám, kde je Baraka, Mileena, Jade, Noob, Rain, Onaga aj.? No? Kde jsou??? :D
Dutch a Dillon legendary handshake :D link
Právě mě to začalo zajímat :D
Predator bomba[s6], ale formou DLC [s15][s15]
No on už tam vlastně Predátor je. Dle mýho naflákaji na Cyber-Subzera jiný textury a Predátor bude jak vyšitej :-) . Nepochopím ale, proč tam daji Dilona? Ty vl dyť Arny by byl tahák jako prase....Osobně si myslím,že to asi ale Arny nepovolil. No škoda no, za něj bych to řezal hlava nehlava
A krteček tam nebude?
Tak to by byla fakt mrda(pardon)Predator je muje nejoblibenejsi filmova postava.Dokonce sem si ho nechal i zvetsnit na lejtko..:)
To už by byl lepší Alien s Predátorem než Dillon
Ja chci Jade .. [s7]
Kua, to by byl zatracený luxus. Akorát bych to musel hrát na "easiest", protože Predátor přece nemůže prohrát... Všechyn bych zmastil za pár sekud, jak se na Predátora sluší :))))
To tu nikoho nesere, ze to daj az do dlc ? Samozrejme ze bych tam chtel predatora i Dillona, ale proc to nedaj do plny hry... proc uz dopredu oznamujou takovy dlc. Money, na to jim kaslu. Kdo je v tom chce podporovat at je podporuje - tohle nepodporim. Pokud to bude dlc zdarma, tak smekam. Oznamovana dlc jeste nez vyjde plna hra nemam rad [s15]
Predatora beru vsemi deseti agenta min ,Predator by byl super Mortal Kombat X je srdcovka[s7][s7][s7][s7][s7]
Na Game.cz píšou že tam má být Spawn takže jsem zvědat kdo tam všechno bude.
jestli tam bude predátor tak to budu mít druhý narozky
Jestli bude Dillon ,měl by tam být i Dutch (Arnold)