Nový trailer na hru Aliens: Dark Descent

novinka  4
Martin Šmíd, 26. 4. 2023 15:42
Letos v červnu vyjde týmová strategická hra Aliens: Dark Descent, odehrávající se v oblíbeném sci-fi univerzu. Protože se vydání blíží, zveřejnili dnes vývojáři ze studia Tindalos Interactive nový kratší trailer, jenž má fanoušky zlákat k předobjednávce. Obsahuje několik neviděných záběrů, podívat se na něj můžete níže v novince. Hra Aliens: Dark Descent vyjde pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

Oficiální popisek hry

Bojujte se svou jednotkou proti nejhoršímu nepříteli, jakému kdy lidstvo čelilo.

Ve hře Aliens: Dark Descent budete velet jednotce ostřílených koloniálních mariňáků, která se snaží, aby měsíc Lethe nezamořili vetřelci. Veďte své vojáky v reálném čase do bojů proti ikonickým vetřelcům, zkorumpovaným agentům nenasytné korporace Weyland-Yutani a hordám dalších hrůzostrašných stvůr, které jsou v licenci Alien zcela nové.

Vy jste velitel. Oni jsou vaše zbraň.

Infiltrujte se svou jednotkou rozsáhlé otevřené úrovně a vyhlaďte všechny nepřátele vydáváním strategických rozkazů jednoduše a intuitivně dotykem tlačítka. Postupujte však opatrně, vaší nepřátelé totiž přizpůsobují svou taktiků vaším akcím a snaží se vás ulovit. Smrt je tudíž všudypřítomná. Najděte různé způsoby přežití, odkrývejte zkratky, vytvářejte bezpečné zóny a instalujte detektory pohybu. To vše v odolném světě, kde vaše činy ovlivní úrovně navždy.

Přizpůsobte si svou jednotku pomocí různých tříd vojáků. Získávejte zkušenosti a specializujte své vojáky díky jedinečným dovednostem, širokému arzenálu zbraní, zbrojí a speciálním bonusům – v náročných a nebezpečných misích ve zrádném prostředí přijdou určitě vhod. Rozvíjejte svou základnu, zkoumejte nové technologie a vylepšujte svou jednotku.

Se zdroji nakládejte s rozvahou a podstupujte vždy jen uvážené riziko, abyste přelstil ty nejsmrtonosnější nestvůry, které kdy lidské oko spatřilo. Dokážete se svou jednotkou zastavit zamoření, než bude příliš pozdě?

Zdroj: TZ

Aliens: Dark Descent

ps5xsxps4xone
Tindalos Interactive , Tindalos Interactive
Datum vydání hry:
20. 6. 2023
KARTA HRY

Komentáře