Konzolista.cz

Nový trailer na DiRT 4

novinkaúterý 23. května 2017Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na DiRT 4
Herní vydavatel Codemasters dnes vypustil nový trailer na připravovanou závodní hru DiRT 4, představující oficiální licenci na FIA World Rallycross Champion. Trailer pak ukazuje závody třídy Supercars na tratích Lohéac Bretagne, Montalegre, Lydden Hill, Hell a Holjes. Kromě Supercars třídy budou zahrnuty v Rallycrossu i další jako RX2, Super 1600s, Group B classics a crosskarts. Na trailer se podívejte níže.

YouTube video: YouTube video player

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
hnfcz

Myslím,že to bude pecka.Nic lepšího stejně v dohledné době z aut nebude,tak to asi prubnu.Doufám,že časem přidaj VR mod.Jako v minulém dílu.Tam se to celkem povedlo.

black mamba
👍1

Další lokace nebudou, na ty jsme čekali i u dirt rally a nic. Mě osobně to dost mrzí, a co mě taky mrzí je, že co se rally týče, zase bude chudej vozovej park. To moje nadšení pomalu vyprchává, potom co jsem viděl gameplay videa.A jestli neudělaj pořádnej model poškození, dám nakonec od týhle hry ruce pryč.

Marllone
Marllone #Madao
👍1

Rallye nádherný, jen doufám v další lokace (Finsko, Řecko, Japonsko, Čína + další RX tratě). Generátor tratí pěknej, jen se bojim, že se ty lokace brzo okoukaj.