Nový trailer na Bloodborne ukazuje ovládání a nádhernou hudbu
novinka•neděle 18. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (14)
Tie boje posobia fakt odladeno, plynulo alebo ako to nazvat :)... Ten posledny boss z videa vyzera neskutocne, a pozeral som aj par obrazkov k hre a pada mi sanka. Neskutocna atmosfera ide z tej hry. Svojho casu som dal Demon's Souls a na moj casualny vkus :D to bola priliz tazka hra, hodne na cas narocna, aj preto som osobne k Bloodborne mal zdrzanlivy postoj, ale vyzera to fakt bombasticky :).
Mam tusak, ze v marci k nam dojde jedna naozaj vysoko hodnotena Ps4 exkluzivita ;) :P... Souuuny [s7][s6]
No i kdyz jsem o teto hre neuvazoval po shlednuti videa hra vypada velmi zajimave takze uvidime
To budou nervy :D
Masakr [s6][s7]
ta hudba je naprosto uzasna
skoda, ze troska malo reaguju fyzicky na jednotlive zasahy [s8] aby ked mu dam tym kldivom ho rozprsklo o zem ako melon :D to by sa mi viacej pacilo ... ale inak to vyzera pekne :)
Harnet: Jj, pranostika "Březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem" má nový význam.[s14]
Opravdu neni co dodat, at už je brezen [s7]
Masakr motorovou pilou. Jen a ten havrani oblek, nice.
Super beru day one moc se tesim
Těžko soudit z youtube videa, alw tak nějak se mi zdá, že to poběží 60fps, což by bylo super
Bloodborne[s7][s7]
tak to je velka parada,moc se tesim
UUUUUUha už aby to tu bylo fakt se těším.