Nový trailer na Alien: Isolation se chlubí nadšenými dojmy z E3

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (14)
Alien ve stylu survival horor tu urcite nebyl a hra vypada skvele.Atmosfera ze by se dala krajet a strach na kazdem kroku.Kdo by se na to netesil.Ja se nemuzu dockat.
Tak to je ůplně jasný, místo aby si hráči užili hororovou hru, kde by se pomalu člověk na každém rohu z té atmosféry posral, tak by si raději asi přáli něakou řežbu z kulometama, samopalama a bazukama. Takovéhle hry by si měli hráči vážit a ne si hned stěžovat na nepřítomnost zbraní a nutnost neustále utíkat?[s6] Vždyt o tom ta hra snad je ne? V tom je právě ta atmosféra!!! této hry. Nechci srovnávat Outlast, ale tam přeci nebyli zbraně vůbec a hratelnost skvělá, člověk nevěděl kde kdy na vás někdo vyskočí a o tom to je. To museli mít keci snad jen hráči co hrají typy her jako Call of Duty, Battlefield a podobné. Lituju vývojáře, ty si normálně museli klepat na hlavu....
Ano ano.. v dnešní době jak ve hře nepobíháš s rotačákem nebo bazookou a nejlépe s nekonečnou municí tak jsou puberťáci ze hry rozčarováni. U mě je to naopak. Pokud má hra atmosféru a příběh stačí omezený počet nábojů schovávání se a přemýšlení jak dál.Tomu říkám survival a ne Call od Resident co udělali z mojí nejoblíbenější serie.
FFAN-přečti si to pořádně mám strach o AI a to je jen vrchol ledovce
ale přesto se teším jako malej[s16]
Špatně informovaní fandové,,,tak to potom dobře.
To byl jinej článek link
Všem co mají ružové brýle přečtete si link
Fuck,,, to není můj názor, já to nehrál, to je názor lidí, co to hráli. Bylo to dokonce psaný na Hrej.
že by konečně Alien s hrůzostrašnou a survival atmosférou ? Alespoň z traileru to na mě stříká.. nemohu se dočkat.
FuckFAN-ty si ale nejakej přechytralej
Uvědom si že v teto hře se muže pokakat mnoho věcí
ale kdo by se netešil že ano[s16]
Z jedinyho duvodu celali zbrane....
Já zas četl, že lidi, co to na E3 hráli, zas tak nadšení nebyly.
Treba to bude fakt dobra hra:-D
Naprosta bomba,uz se nemuzu dočkat.......7.rijna budou novy vanoce[s7]