Konzolista.cz

Nový trailer na Alien: Isolation se chlubí nadšenými dojmy z E3

novinkapátek 27. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový trailer na Alien: Isolation se chlubí nadšenými dojmy z E3
Slušnou hru s Vetřelcem jsme tu už několik let neměli. Nyní se zdá, že bychom se jí mohli dočkat, protože Alien: Isolation zatím vypadá parádně, navíc podle novinářů, kteří si ji mohli vyzkoušet na E3, má výbornou děsivou atmosféru, kterou jistě ocení všichni fanoušci. Není divu, že si hra Alien: Isolation odnesla z E3 několik desítek ocenění, což nyní vývojáři dávají vědět v novém traileru s několika záběry z hraní. Podívejte se na něj níže. Alien: Isolation vyjde v Evropě 7. října pro konzole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
mastrx
mastrx #damn it!

Alien ve stylu survival horor tu urcite nebyl a hra vypada skvele.Atmosfera ze by se dala krajet a strach na kazdem kroku.Kdo by se na to netesil.Ja se nemuzu dockat.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Tak to je ůplně jasný, místo aby si hráči užili hororovou hru, kde by se pomalu člověk na každém rohu z té atmosféry posral, tak by si raději asi přáli něakou řežbu z kulometama, samopalama a bazukama. Takovéhle hry by si měli hráči vážit a ne si hned stěžovat na nepřítomnost zbraní a nutnost neustále utíkat?[s6] Vždyt o tom ta hra snad je ne? V tom je právě ta atmosféra!!! této hry. Nechci srovnávat Outlast, ale tam přeci nebyli zbraně vůbec a hratelnost skvělá, člověk nevěděl kde kdy na vás někdo vyskočí a o tom to je. To museli mít keci snad jen hráči co hrají typy her jako Call of Duty, Battlefield a podobné. Lituju vývojáře, ty si normálně museli klepat na hlavu....

weskerumbrella
👍3

Ano ano.. v dnešní době jak ve hře nepobíháš s rotačákem nebo bazookou a nejlépe s nekonečnou municí tak jsou puberťáci ze hry rozčarováni. U mě je to naopak. Pokud má hra atmosféru a příběh stačí omezený počet nábojů schovávání se a přemýšlení jak dál.Tomu říkám survival a ne Call od Resident co udělali z mojí nejoblíbenější serie.

VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000

FFAN-přečti si to pořádně mám strach o AI a to je jen vrchol ledovce

ale přesto se teším jako malej[s16]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Špatně informovaní fandové,,,tak to potom dobře.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

To byl jinej článek link

VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000

Všem co mají ružové brýle přečtete si link

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍1

Fuck,,, to není můj názor, já to nehrál, to je názor lidí, co to hráli. Bylo to dokonce psaný na Hrej.

weskerumbrella
👍1

že by konečně Alien s hrůzostrašnou a survival atmosférou ? Alespoň z traileru to na mě stříká.. nemohu se dočkat.

VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000

FuckFAN-ty si ale nejakej přechytralej

Uvědom si že v teto hře se muže pokakat mnoho věcí

ale kdo by se netešil že ano[s16]

Cz-koukr
Cz-koukr #Cz-koukr

Z jedinyho duvodu celali zbrane....

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Já zas četl, že lidi, co to na E3 hráli, zas tak nadšení nebyly.

cermi85cz

Treba to bude fakt dobra hra:-D

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Naprosta bomba,uz se nemuzu dočkat.......7.rijna budou novy vanoce[s7]

Související články

Nejčtenější články