Nové záběry z bojovky Street Fighter V
novinka•neděle 14. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (15)
Street Fighter to nebude mít takřka nikdy za sebou dokud budou bojovky existovat. jesus to je blitka na entou. to by už dávno skončily snad všechny klasik bojovky jako Tekken, SC, bo Mortal.
Kraso chun li takovy kejty :D
Killer Instinct :).
strasne smesne je jak ma chun-li veci stehna nez hlavu, jak se tohle muze nekomu libit porad dokola stena kreslena grafika uz nekolik let to je hruza
V devadesátých to byla pecka...
Takže opět zklamání, Sony s tím dělalo takové tajnosti a záhy z toho vyšla taková píčovina... Ne děkuji takovouto super extra only for hru si strčte do prdele!
Takže Sony vesměs ukázalo hovno, alespoň ne, co bych vyhlížel...
Prosím vás, toto má být ta exkluzivní hra, kterou Sony oznamovalo a byl u toho takový humbuk? Že spousta fanoušků bude šťastná a ostatní zklamání, neboť na jejich platformu to nebude???
hmmmmmmmmmmmm, ale hratelnost bude asi stejná jako u SF4, blbinky jako je květináč na hlavě jsou sice fajn, ale hratelnost nijak neovlivní. Zas tak velkej pokrok ze SF4 na SF5 nebude jako přechod ze SF2 na SF4. Grafika je sice omlazenější,ale více méně stejná. Je vidět, že hratelnost u SF4 je dovedena do dokonalosti a z 2D bojovek nelze víc vytáhnout.
trochu se obavam o ps4 ovladac na ps3 jsem u sf4 zlikvidoval uz 2 [s6]
znám "pravidlo" když se ti něco nelíbí - ignoruj to a nekomentuj... ale jak někdo muže napsat že to je lepší než Tekken mi přijde jako troll [s6][s6] ^^
jak bude mkx tak sf5 uplne zanikne
Street Fighter ještě nikdy nezklamal, tak věřím že nezklame ani SF5!!
Jinak budu ještě kupovat Ultra SF4 na PS4, tak kdo budete chtít tak si mě přidejte.
PSN: Jarda--Pardubice
MK je král[s7][s7][s7]
MKX má jediné štěstí, že tohle vychází až v nedohlednu.
Vypadá to mnohem líp jak nový Tekken. Možná je to tím, že se Capcom drží té správné konzole[s6]
Je to totálně boží. Na Street Fightera nic nemá. [s7]