Nové záběry z akce Bloodborne
novinka•neděle 7. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (17)
teda potom co jsem viděl tu ukázku ze mě nějak opadlo to prvotní nadšení a zrušil jsem předobjednávku. Opačný průběh nastal u dying light :-D
Panove, nebudte na Kazisveta zlí. On zas stravi kazdy rok 5000 hodin hejtovanim ps platformy. Na to ani jeden z vas nema a je jasne, ze mu na nic jineho nezbyva cas.
bobosek : Ne e nehral... Starsi mlaci to je jedno zalezi co te bavi ... Tet jedu Dragon Age - paradni hra kdo ma rad rpg mel by zahrat ...
kostěj: hrál jsi "king´s field"? někde jsem slyšel že je to předchůdce těchto her.já už rok a půl hraju Skyrim a pořád mě baví.na tak těžký hry jako je dark souls už jsem moc starej[s8]
KazisvetCze: taky že jsi velký nic (hovno), pokud ve WoW nemáš za 6 let nahráno ani 96 dní čistého času. Hlavně že máš avatara World of Warcraft :D
Kazisvet: tak se pochlub o co tak světovýho co máš na xboxu přicházíme[s6]
Čím dál víc se na to těším, to bude nehorázná pecka. [s1]
Tak tomu rikam next gen rozhodne koupim v breznu nebo dubnu
Libi se mi tady ze treba takovi "madness" mi da nesouhlas on presne vi kolik hodin mam nahranych [s6] Ten kdo me ma v pratelich vi jaky jsem blazen do Souls serie ... Kdyz si to spocitate rok ma 365 dni - kdyz nahrajes 4h dene uz mas skoro 1500h za rok a to ja hraju vic nez 4 h dene - Tak ze mi akorat tak muzete vlezd na zada . Machrovat z hodinama nemusim jen se rad pochlubim cemu se venuju nejvic a je to HC rpg a na to jsem hrdy tot vse ....
KazisvetCze: ten rychlý úhyb - to je atribut postavy. Tak je to naprogramované a máš toho využívat. Je to proto, že v téhle hře nejsou žádné štíty.
Kazisvete ze ty nemas za 6 let u Wowka hodiny to me vubec nezajma - ja hral Dark Soul 1 rok v kuse kazdy den - tam mam pres 1500h 4postavy a ten zbitek hodin u Demons Soul .... Kdyz hraju tak hraju a rozhodne si tu hodiny necucam z prstu !!!
Po GTA je na rade BLOODBORNE
Tak si si zbytocnel platil offik ked to nemas nahrane za 6 rokou :D
No to je jasný "must have".Doufám,že už nebude další odklad....BTW,nevíte,jak to vypadá s Dark Souls na Steamu a GFWL?Díky:-)
Kazisvete nezavid - treba MS taky neco oznami [s6][s16]
Miyazaki [s7] Demons Souls , Dark Soul 1 - mam nahranych 2300h dohromady u techto her ,az vyjde Bloodborne prekonam 3000h u teto serie temneho HC rpg . Na to se u me nechyta zadna hra krome MGO tam je to za 4 roky hrani hodinove podstatne dal . Jde aspon videt ktere hry u me za 20let u PlayStation zvitezily na plne care [s7] At zije krev [s6][s7]
Krev, krev a krev [s7]