Nové video z akce Bloodborne zaměřené na zbraně
novinka•úterý 17. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (18)
Masakr už se těším, bude to hustý. Ale obávám se že po pár hodinách hraní na 7.1 my praskne hlava a odvezou mě asi nekam do blázince. [s16]
řekl bych dost pestrý arzenál..a rozhodně originální..i tak se pořád nemůžu rozhodnout jestli ano nebo ne..souls serie mě minula,tak nevím jestli mě to bude bavit..
Břitva vypadá dobře a sword je taky věc jistá .) Ten sword bitch asi nebude nic pro mně.
Nadhera totalni pecka a uz za mesic ...[s7] Budu hrat s mecem , ale stim co ma nej damage [s6] Chtel bych neco jako je Ruler Sword v Dark Souls 2 - jeho damage se nevysuje podle toho kolik u sebe mas soulsu ... To chci [s6]
super
Fantastycke skvele jen doufam ze tam bude dost Cechu jinak super hra,,,,[s14]
video pekny tesim se,budu hrat s warped twinblades co byli v alfe doufam ze bude nekde na zacatku
Puzzling stone sword...nope...Sekeropartna to joooooo
luxus, uz se tesim
Popravě doufám, že zbraňový arsenál bude velký jak tomu bylo třeba u DarkSouls. Ne jen těch pár kousků...
Já si vybral vidle, co mají enemáci. Doufám, že s nima půjde udělat backstab. [s6]
Ještě víc než hra je prostě ten soundtrack, z toho jsem prostě a jednoduše vypustil duši. Velkolepé!![s7]
Začíná mě ta hra přitahovat. Do teď mi přišla o ničem bez zájmu
siame: nevím jestli jsi viděl , ale tady máš video link kde je ukázáno i jiné prostředí.
PS:nezná někdo odkaz na soundtrack hudby ve videu, na které jsem tady hodil link ?
To jo z toho meče mi málem ukápla slina blahem a ty chodníky od krve nepřátel, to je prostě radost na to pohledět.
Hra vypadá parádně.Viděl jsem už spoustu videí ale zatím jen dosti si podobné ulice.Bude tam i rozmanitější prostředí jako v DSku ,nebo jen to město?
Masakr[s7]Jen cekam co se zacne hejtovat na teto hre,a to bude konecna...
Ja už mam vybrano, libi se mi ten meč, jak se da zmenit na ten bič :D
Pouštím video a doufám v normální zbraně...
Edit:
1. video je fakt v hnusné kvalitě, IGN by se mělo stydět :D
2.Ty morfujici zbraně se my vůbec nelíbí
3. Bičo meč je zbraň kterou budu používat at' suckuje nebo ne.
4. Celkem doufám že Bičomeč bude jen průměrný, aby ho nikdo nepoužíval jako Flamberge v DS