Nové video na Bloodborne ukazuje rozmanité protivníky
novinka•pátek 20. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Xbox series X/S
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (18)
Ta smrtka s tou lucernou je těžká frajerka, už se na to těším [s7][s7]
Uz se na nic z Bloodborne nedivam - nechcu si to kazit ... 11/10 Bloodborne [s6][s7]
Už se radši ani nebudu dívat, o to víc budu překvapen :)
Jeste ze to nejaka dobra duse dala na Youtube hra je SUPER nepratele temni jak ma byt za me 10 z 10deseti
Zas vidim kulovy=Proboha proc sem davate videa ktery Playstation 4 neprehraje-nebudu si kvuli konzolistovi kupovat zabugovany a blby PC kdyz mam nejlepsi konzoli od Sony.....
No Order 1886 neobstál, tak doufám že odteď už to bude jen lepší.
Bloodborne je poslední naděje PS4. Škoda že je hra exkluzivní.
[s7]
a Souls hry nikdy pěknou grafiku neměli, takže tohle je vítaná novinka
Asi takhle link jsem vypadal po zhlédnutí tohoto videa. Na hru se těším snad více než malý synek na vánoce. Prostě Souls hra jak se sluší a patří s pěknou grafikou a atmosférou tak hustou že by se dala krájet.[s7][s7][s7]
Kokso je to neskutocne uzasne a ta hudba vsetko proste chcem chcem [s7]
B-O-Ž-Í!!A teď mi ještě řekněte, kde po tomhle mám vzít čas na reálný život? No?!
absolutní masakr, grafika vypadá neskutečně a to prostředí - boží exkluzivitka
Já jen doufám, že se u týhle hry nestrhne takovej hejt jako u The Order.
Opravdu dechberoucí! [s2] Těšing maximus! Jestli Darksouls II dostával téměř absolutní hodnocení, tak na Bloodborne přestává stačit stupnice.
V podstate nepotrebujem ani novú Castlevaniu, táto hra bohate stačí ...
to bude těžkéééé :) už se těším
Vypadá to neuvěřitelně.