Nové podrobnosti o hře Marvel's Spider-Man 2, podívejte se na nové parádní obrázky

Nové podrobnosti o hře
- Příběh hry Marvel's Spider-Man 2 je daleko temnější než u prvního dílu.
- Peter Parker a Miles Morales mají ve hře Marvel's Spider-Man 2 stejnou roli. Mimo hlavní příběhové sekvence, které vás vedou k tomu, abyste hráli za jednoho nebo druhého, mezi nimi můžete většinou volně a rychle přepínat (SSD konzole PS5 vás po stisknutí tlačítka téměř okamžitě přenese k jednomu nebo druhému Spideymu)
- Oba sdílejí část vedlejších aktivit, pavoučích gadgetů, ale mají také jedinečné příběhové linky, mise a skilly k odemknutí.
- Protože mají oba hrdinové podobné schopnosti, je rozvržení tlačítek stejné, abyste se nemuseli znovu učit pohyb, pokud změníte postavu.
- Vývojáři zatím nevysvětlili, jak přišel Pete k symbiontovi, ale ten má vlastní strom s dovednostmi. Demoverze, kterou si mohli novináři vyzkoušet, se odehrávala několik hodin po začátku hry.
- Pokud má Pete na sobě černý oblek, symbiont je dost citlivý na zvuk, jako tomu bylo v komiksech.
- Mapa hry je dvojnásobná oproti prvnímu dílu. Kromě Manhattanu jsou nově přítomny i čtvrtě Queens a Brooklyn, ale i řeka East River.
- Kraven je dosti originálním protivníkem, jenž není hnán pomstou a ani nemá žádnou osobní historii s hlavními hrdiny. Jen chce najít někoho většího, silnějšího a lepšího, než je on sám.
- Hra nabídne daleko rozmanitější protivníky, hlavně přibudou monstra.
- Hra bude mít několik režimů zobrazení s podporou 30fps, 40fps a 60fps. Ray-tracing bude zapnut ve všech režimech. Lišit se budou jen rozlišením a mírou detailů.
- Potvrzena podpora pro VRR.
- Marvel's Spider-Man 2 má nakročeno, aby šlo o největší a nejlepší hru podle komiksu. Mnozí novináři se dle ukázky shodují, že vysoká očekávání možná vývojáři ještě mnohem překročí.

- Prostředí bude více zničitelné a bude ho možné i více využívat během soubojů s protivníky
- Více než 65 pavoučích obleků inspirované komiksy, filmy i hrami, ale také mezi nimi budou originální kousky.
- Na body zájmu hra upozorňuje vizuálními podněty v otevřeném světě, které upoutají pozornost.
- Spider-Arms jsou nyní k dispozici ve výchozím nastavení (příběhové odůvodnění)
- Kromě uhýbání je nyní možné s L1 odrážet útoky
- Miles má dvě sady elektrických schopností. Jednou z nich jsou bioelektrické schopnosti Venoma.
- Bossové mají ukazatel života.
Tvoje reakce na článek
Galerie

























Komentáře (100)
@King_K.: serie arkham, ktera je o nekolik parniku lepši
Jako hrdý majitel Xka toho nejvýkonnější se ptám místních odborníků, budou takové hry vycházet i na Xbox? Phil mi neodpovídá. Tak snad zde najdu uspokojivou odpověď.
@SuSty: já bych ti řekl jaká jsi skupina ale ty by ses zase urazil 🤣🤣🤣
@SuSty: dej si pauzu
@SuSty: To víš... nechodíme. Ale ty vaše komentáře u těch vašich atomovek bývají dost vlažné kupodivu. Někdo vám to tady musí taky trošku rozvířit, jak to děláte vy u nás 😀.
@SuSty: ty si ji dávat nemusíš protože i kdyby tu byl článek o chlebu s marmeládou a já napsal že ho mám rád tak ty mi na to napíšeš že mi nic jiného nezbývá než mít rád chleba s marmeládou protože PS5 je lepší 🤣🤣🤣
A v tom tvém světě bubliny já prostě nežiju takže můžeš trollit kluky ve třídě. A debil ti pišu jen proto, že se tak chováš. Nikomu jinému tady bych si to nedovolil říct.
Ale člověk co je schopný každé téma převést na PS xbox válku prostě pro mě trošku hloupej no...
A né jen pro mě
Ty za posledních pár dní řešíš to stejné v 5ti článcích starfieldu, v článku Cyberpunk a na fóru. Tohle je vlastně první PS5 článek kde byl více méně klid ale tobě to nedalo a musel sis rozjet válku kterou vedeš jen sám se sebou🤣
@Heymi9615: gratuluji k prozreni, to je prvni krok. A ted nasadit medikaci a mozna se to casem srovna.
a stejne ten novej peter parker vypada jako dement 🥹
@SuSty: Tak to je na slušnou diagnózu.
No vypadá to na diamant mezi hrami podle komiksu, dle dojmů. Tohle chci hrát v té nejvyšší vizuální kvalitě, 30fps, opravdu bez kolísání, dávám úplně napohodu. Insomniac totálně válí! Nejlepší na hrách od Insomniac za poslední dvě generace je taky skutečnost, že své hry vydávají obdivuhodně optimalizované na konzolích za 13k v audiovizuální kvalitě, na kterou si sáhneš až na PC za násobky nákladů s ultra mody X let po vydání. A neřeším jen grafiku, výtvarné vyjádření a animace nejsou v této kvalitě něco běžného k vidění. Když to vypadá skvěle, hýbe se to skvěle, hraje se to skvěle, má to příběh jako když čumíš na film, když to má tohle všechno dohromady na extra levelu, tak se tu bavíme o hrstce her. MK1 s tou příběhovou částí se tam může klidně zařadit taky.
Jako solidní debata fakt. Ještě, že jsem ubohá plejka s rozumem mdlým, ovlivněný vším, co Sony řekne, jinak bych se možná i za svůj druh (lidi) tady musel stydět.
@SuSty: doufám že až se Slovensko po volbách připojí k Rusku tak vám odstřihnem západní internet aby tyhle emotivní záchvaty nemusel nikdo číst 🤣
@mr_spajdy.: Jasně může... ale nemůže to být každá hra, která vyjde jen na tvou platformu a zbytek je odpad. Chce to trošku sebereflexe. Já vím, že naše hry nejsou dokonalé, ale to nejsou ani vaše... nebo aspoň se nejedná o všechny hry. Jen si to chce přiznat. Chyby jsou na všech stranách.
@dawe999: ale vždyť každej může mít za atomovku co chce přece. ❤️ Kdyby měl každej stejnej názor tak je to nuda. Já si taky myslím, že doba kdy Xbox a PlayStation si konkurovali je dávno pryč, protože si myslím že PlayStation je na míle před Xboxem, ale ikdyz moje srdce patří PlayStationu nemám z toho radost a nebudu to fanaticky psát u každý Xbox novinky. Konkurence je potřeba a Sony dělá víc přešlapů než kdy jindy. Jen mě baví že Spidey je v životní formě a lidi to nedokážou unést 😂 a Wolverine bude neskutečnej podle mě Insomniaci jsou fakt bohové, věřím tomu 🔥
@Elite_CZ: Jedině 😂😂
@mr_spajdy.: Hele to já právě netvrdím, že by to byla špatná hra. Já věřím, že je dobrá a určitě bych byl spokojený kdybych si ji zahrál. Příběh bude fajn, grafika taky. Ale tady jde o ten vedlejší obsah, který bude pokulhávat stejně, jako u jiných her. Ale tady se to vždycky odpustí, i když se bude jednat o podobné nedostatky, jako u Starfieldu. To mě na tom fakt mrzí, že lidi zatracují někde hloupou umělou inteligenci a recyklované úkoly a na své platformě podobnou hru vyzdvyhují. U hry se má člověk bavit. A pokud ho baví, tak je to jeho věc. Dlouho jsem se tady držel stranou, ale poslední dobou už musím kopat za zelený a docela dost si rejpat. Nerejpu si zase tak do vašich her, ale spíše do vašich hráčů, kteří mají dobré hry za atomovky. Jediná hra, která mi stojí za PS je Rosomák, ale tam se bojím, jak to dopadne 😂.
Spidey 4 roky ne? To je únor myslim že když uděláš stojku tak půjdeš do brnění. Buď normální a dej nám na pecku. Vždyť ani nevařila a já nejsem prezident. Radši lez kanálama Spidey protože až vylezeš tak já si tě najdu a rozbiju tě držku. To možná umím no
@dawe999: z části s tebou souhlasím, že zlatá doba byla PS1 - 3, teďka se jede všechno na jistotu. Každopádně tak milovaná postava jako Spider-Man měl průměrný, možná lehce nadprůměrný hry a to co s ním dokázalo Insomniac Games je až neskutečný. Pro mě je to jakožto pro fanouška od mala splněný sen a v týhle směšný diskuzi je vidět, jakou Spider-Man má sílu. Je to jedna z vlajkových lodí Sony a zcela určitě to bude jedna z nejlepších her PlayStationa, ať už jde o příběh nebo technické zpracování. Insomniac je podle mě momentálně nejlepší studio na světě, jsou to srdcaři a každá jejich hra byla super. To že to někdo nedokáže unést je věc druhá, ale mně to dělá neskutečnou radost ❤️
@Heymi9615: Ale to tady nikdo netvrdí. To jen vy tvrdíte, že hrajete atomovky, ale přitom hrajete ty stejný recyklovaný hry jako my 😀. Tady nejde o to, kdo má lepší exkluzivity... tady jde o to, že vy jste Ultras fanoušci a myslíte si, že máte lepší hry 😂. Ale ta vaše nadvláda byla za dob PS2 chlapci. Tam se tvořili dějiny a dělali se pořádný hry a nebálo se experimentovat. Tolik žánru a všeho na výběr... teď už se jede jen na jistotu. Smutné.
@Uzbek: Hele s ním se nebav. Má všechny konzole, ale jaksi na nich nemá asi co hrát a čeká jen na Spidermana. Pak od něj bude chvíli klid. Já už to jednou psal, že k němu se ta jeho přezdívka hodí, protože má tu palici úplně vyŠuStěnou 😂.
@SuSty: každý kdo má IQ to chápe tak jak to bylo myšleno a napsáno, jediný ty jsi začal mluvit o Starfieldu a gamepassu v topicku spidermana.
Ano jsi debil protože jsi to jako jediný ze všech lidí v tomhle článku nepochopil. Já tu do nikoho nerýpal a nebo mi ukaž do koho?!
A tím bych to utvářel
Dej si pauzu prospěje ti to
@SuSty: ty debile, já jsem se sem přišel OMLUVIT. Mezitím si ty na mě začal hystericky reagovat ve třech vláknech. Chováš se jako XXElit na drogách co se ztratil na Slovensku. Doslova ve všech vláknech si na mě reagoval první TY.
Takže ano, uklidni se, leze ti to na mozek a dej si pauzu. Myslím že jak PS tak Xbox komunita to ocení
Hadaš se dostlova s každým v každém čteném článku a když se nikdo nehádá tak se začneš v topicku o SPIDER-MANOVI bavit o STARFIELDU???!
A nebo v článku o čemkoliv začneš řešit že je gamepass napicu a prodělává. Proste za každou cenu hledáš konflik na internetu. Zkus Facebook
Ty máš prostě za mě totálně dost kluku 🤣🤣🤣
Tady je vice sracek nez v cisticce odpadnich vod
Těším se, insomniac jsou záruka že hra bude zábavná a po technické stránce určitě ve skvělém stavu, kvituji že hned bude 40 fps režim s VRR a jako fanoušek jsem i zvědavý na příběh, protože tohle je prostě povinnost, líbí se mi jak používají celou škálu postav od méně známých jako Wraith čí těch starších jako Hammerhead, kterýho prostě většina spíš zná z 90kového seriálu, stejně jako že i třeba Venom vychází evidentně z Ultimate série a ne profláknuté 616, celkově si tam hezky hrajou a kombinují, berou si inspirace z celé Pavoučí historie a jeho různých verzí.
Takže už aby se mi disk otáčel v mechanice :D
Mezitím pokračování her od MS jsou vždy revoluční a překopávají celou hru od píky a doslova vyrazí všem dech. 🤣🤣🤣
@SuSty: Hele já neříkám, že to jsou špatný hry. Hry to jsou dobrý. Ale rozhodně bych tomu neříkal atomovky 😂. To je právě ten problém. Only PS a je to atomovka i když to nepřináší nic nového nebo neviděného. Pak vyjde Starfield a z modré strany se ozývá křik, jak vlastně nejde o nic nového😀. Nadávky, jak je to vlastně úplně klasická Bethesda hra akorát ve vesmíru a za měsíc si sednete k třetímu a úplně stejnému Spidermanovi 😂. To je prostě pokrytectví 😀.
@SuSty: dej si pauzu leze ti to na mozek. Snažíš se vyvolat hádku s každým druhým protože se doma nudíš.
Je to až do očí bijící
@SuSty: No vidíš a mě stačí Xbox. Nad PS jsem taky přemýšlel, ale skrz ty dvě, tři hry ročně navíc mě to zatím nepřesvědčilo 😀. Zvlášť když to jsou všechno TPS hry se stejným principem jen v jiném kabátku 😀.
@Uzbek: Jsem se pochcal smíchy 🤣 byordel si tam dělal hlavně ty. A prý stačí jednou reagovat, pořád chciju 🤣🤣na každou negativní poznámku ke hře jsi tam psal ty svoje moudra, prý jednou reagovat 🤣
@SuSty: nemas nintendo , to se o dost připravuješ imho