Nově oznámeným bojovníkem do Tekken 7 je Lucky Chloe
novinka•neděle 7. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Namco Bandai
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (16)
Nic trapnějšího sem neviděl... na tohle se přece nemůže nikdo těšit... 6tka byl pro mě propadák a kurva dlouho to nabíhalo... a serou mě tam ty nesmysli jako medvědi, klokani, raptor, bojující špalek, robotí coura co po vás hodí hlavu a prostě to de doháje :) Ale mám Tag 2, ten byl fajn :D
Do prdele furt to samý!. Pohyby stejný, postavy stejný. Furt dementně rozmlácená podlaha, po každým pádu na zem + ty trapný světekný efekty při úderech. Chtělo by to trochu reálnějších pohybů. Stále ta samá letecká šou. Jak se jednou dostane člověk do vzduch,tak je s ním ámen............Hergot PS4 i XO mají na lepší animaci a dokonalejší pohyby. Jejich HW to dá s přehledem, tak kde je kurňa problém? Asi v tom, že to dělá furt ten samej japončík, pro kterýho je realita souboje asi cizí slovo a reálnej zápas viděl jen v Manga sešítku, hned v tom stojanu vedle s Manga P-éčkem....to je fakt smutný, jak jde Tekken do kelu
V tekkenu vas naliskam všechny hrát by to měl ten kdo už tekken docela už zná a nemačka všechny tlačítka najednou
na ty efekty u úderů bych se vyprdl a udělal to trochu naturaličtější a nakonec by skončili s roztrhanym oblečením modřinamim monokly a podlitinami to by byla krása [s6]
Vzdyt porad si udrzuje skvelou kvalitu :) A k tomu areny po vzoru Dead or Alive.Kdyby me bojovky jeste bavili tak bych nemel problem koupit novy tekken,to je zkratka i mnohaleta nostalgie.Spis by me zajimal nazor tech profiku co to hraji na turnajich...co je dobre a spatne na treba tekken 6
Gameplay bude zase o něco vytuněnej, ale jinak je to furt to samý. Co v Namco dělají? Lucky je přešlap, annoying postava [s13]
Tekken 7 pekny videa ale serie Dead or alive a Mortal Kombat jsou mnohem lepsi ,,,kdyz bych Tekken jeste nekdy hral tak jedine Tekken tag tournament 3 ,,,mimochoden ta nova postava se me nelibi je to kopirka Marie Rose z Dead or Alive 5 ultimate a tu strasne nenavidim ,,,kdyz uz delaj novej tekken tak by tam mohl byt treba super ogre nebo Azazel z tekkena 6 a ne takova mrcha co vypada ze by ji soplem prerazil stejne jako Marie Rose v Dead or Alive 5 ultimate,,,
Nevím jestli dnes vydavat takovou hru? Jako vsuvka v nejake hre dobry,ale dnes uz je to trochu malo.
No nic moc, ale na Tekkena se těším. Na SFV v vysoka prdím :D
Všiml jsem si, že bude ve hře opět neperspektivní podlaha. To chtějí fakt technikcé nedokonalosti z dob PSX převádět do současné hry? Trochu ty vývojáře nechápu. Vám se to někomu líbí, když je pevné pozadí a podlaha donekonečna podkluzuje? Jinak je také škoda, že ten trailer není ve Full HD.
link
Tekken je mrtvej. Už jsem to jednou psal a psát budu.
Ukradeno z DOA 5 Maria Rose, fakt prostě Tekken XD
Na Tekkena se těším, nějakej MK se může jít zahrabat.
zlatej tekken 3 co to ku*va ma ted bejt
Čičinky mal rad mjoll, kiezby banhammer neutal jeho zivot tak nahle v rozlete :(