Konzolista.cz

Nové obrázky z MMOčka Dragon’s Dogma Online

novinkačtvrtek 12. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky z MMOčka Dragon’s Dogma Online
Ačkoliv byla akční RPG MMO hra Dragon’s Dogma Online oznámena teprve nedávno, Capcom si od ní hodně slibuje, což je vidět na pravidelném přísunu nových obrázků a dalších informací. Dnes tu máme sadu dalších obrázků, které ukazují hlavně jednotlivé třídy bojovníků (budou čtyři – bojovník, lovec, kněz a bojovník s velkým štítem), za které bude možné hrát, ale samozřejmě odhalují i doposud neodhalené lokace a protivníky. Na obrázky se můžete podívat níže. Dragon’s Dogma Online byl zatím potvrzen jen pro Japonsko, ale jak nedávno z Capcomu vypadlo, nebudou se chtít zaměřovat jen na jeden trh, budoucí lokalizaci a vydání v Evropě a Severní Americe zváží.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
sweat55
sweat55 #Gojira

Worrymi: taky mě strašně se*e zmetek [s3], je fakt brutálně těžký ho porazit, mnohem těžší než Daimon.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

A ha - to jsem nevedel ze jsou tet obrazky v HD . Tak tet chapu tu zmenu ...

worrymi

tak v DD byl pro mě úplně nejtěžší boss vůbec. ten velký drak online. z toho jsem měl noční můru .... jinak mám platinku ...

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Jj luk a mec a jeste se da vykryt protiutokem - to zboznuju xD

Spoock
Spoock #geek
👍1

Tak mi se v jednicce osvedcil mec a stit. Ta jizda na monstrech byla ohromna. Jak ja bych videl rad jednicku zremastrovanou pro PS4. PS3 jsem prodal a ty moznosti lepsi grafiky, lepsiho frameratu...slint

Nejlepsi RPG ever. Dragon Age Inquisition je proti DD slaby jako cajicek. Grafika DAI a souboje DD, tak bych chrochtal blahem.

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👍1

Kostěj přesně! :D Taky budu hrát jedině za assassina, ne kvuli AC ale kvuli možnosti mít luk a meč !

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Tim " Lovec " se doufam mysli assassin - mec , kudly a luk ... To jsou jeho zbrane ... Capcom zvazi ? Capcom musi hru dat do celeho sveta jinou verzi odmitam ... Kachlo neslo by ty obrazky davat zas jako za stara pres kartu link ?