Konzolista.cz

Nové obrázky z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

novinkačtvrtek 6. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Už příští týden vyjde akční hra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, na kterou se určitě těší všichni fanoušci populární série Hideo Kojimy. Ačkoliv se bude jednat jen o ochutnávku velkého dílu, který vyjde zhruba o rok později, neměli bychom se nudit a za své peníze bychom měli dostat adekvátní zábavu. Dnes vývojáři vydali několik nových obrázků pocházejících z PlayStation 4 verze, na které se můžete podívat u nás na kartě - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=metal-gear-solid-5-1293&game1293-show=2 . Obrázky ukazují nejen klasické mise, ale i jednu exkluzivní, v níž se Solid Snake střetne se svým velkým protivníkem z prvního dílu. Do komentářů napište, jak se vám obrázky líbí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

drogbazzzz: jedná se o speciální bonus s grafikou ze hry METAL GEAR SOLID pro PSX (1997).

Včera mě potěšil Batman Arkham Knight ale tohle, to je prostě náááádhera! Grafika? Radost pohledět! Ze včerejšího videa mám pocit, že hratelně to bude jeden velký herní "Kojima aréna" ráj. Už se těším až na mojí PS4 vizuálně povedenou Laru nahradí John ve své zbrusu nové "Rambo" misi :-)

bf333
bf333 #Ravens
👍2

drogba ma pravdu,obrazky z xkove verze jsou opravdu podprumerne.[s6]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Asi to koupím na PS4 a až pak na vánoce si to zahraju.

drogbazzzz: At si říká kdo chce co chce ale MGS1 po grafické stránce je tedy pro mě [s7][s7][s7][s7]

inmax

už za týden? omg, asi to nevydržím a koupím PS3 verzi [s7]

Loneck
Loneck #Loneck

drogbazzzz: Jo no ty postavy "jak" z jednicky haha. [s6]

Marwa
Marwa #Marwa
👍3

Taky nevím jestli to myslí jako vtip a nebo ze sebe udělal deb*la, spíš podprůměrnýho než průměrnýho... [s6]

Devilbringer
👍4

Drogbaz si doufám děla srandu? protože jestli ne tak je to stupidita na ban...

jiridvorak515

Nebyly uz nekde zverejneny na konzolistovy ?

Tyden jo !!!!!!!!!!!!!!

[s3][s3][s3][s4][s4]14.dni

Kira_Sakuya
👍2

drogba: :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

Jj taky cumim na tu grafiku jak jelito - bude to parada [s7] PS: hra vyde uz pristi tyden ? az 20.3. ne ?

Kira_Sakuya
👍1

JH: to bude víc než týden a vypadá to fakt hezky... tak se nedívej:)

JHfr3ak
👍1

Nebudu se dívat, ten týden už to vydržím.

Související články

Nejčtenější články