Nové obrázky z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
novinka•čtvrtek 6. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (12)
drogbazzzz: jedná se o speciální bonus s grafikou ze hry METAL GEAR SOLID pro PSX (1997).
Včera mě potěšil Batman Arkham Knight ale tohle, to je prostě náááádhera! Grafika? Radost pohledět! Ze včerejšího videa mám pocit, že hratelně to bude jeden velký herní "Kojima aréna" ráj. Už se těším až na mojí PS4 vizuálně povedenou Laru nahradí John ve své zbrusu nové "Rambo" misi :-)
drogba ma pravdu,obrazky z xkove verze jsou opravdu podprumerne.[s6]
Asi to koupím na PS4 a až pak na vánoce si to zahraju.
drogbazzzz: At si říká kdo chce co chce ale MGS1 po grafické stránce je tedy pro mě [s7][s7][s7][s7]
už za týden? omg, asi to nevydržím a koupím PS3 verzi [s7]
drogbazzzz: Jo no ty postavy "jak" z jednicky haha. [s6]
Taky nevím jestli to myslí jako vtip a nebo ze sebe udělal deb*la, spíš podprůměrnýho než průměrnýho... [s6]
Drogbaz si doufám děla srandu? protože jestli ne tak je to stupidita na ban...
Nebyly uz nekde zverejneny na konzolistovy ?
Tyden jo !!!!!!!!!!!!!!
[s3][s3][s3][s4][s4]14.dni
drogba: :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jj taky cumim na tu grafiku jak jelito - bude to parada [s7] PS: hra vyde uz pristi tyden ? az 20.3. ne ?
JH: to bude víc než týden a vypadá to fakt hezky... tak se nedívej:)
Nebudu se dívat, ten týden už to vydržím.