Nové gameplay video na Resident Evil Revelations 2 - Barry Burton co-op
novinka•sobota 21. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Xbox series X/S
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (11)
Někde sem četl že coop bude jen online a to i v raidu. Může mi někdo říct jak to tedy bude? Btw bude fakt pro vitu...
Těžká kopie The Last of Us ---- Snad udělají další REMASTED tohle je na prd
Zase bych tolik nepanikařil, dobře šestka nebyl takový Resident jakého mnozí skalní fandové očekávali, hra byla ale obsahově dost namakaná, a to se nezapře. Jen dohrání všech scénářů zabralo dobrých dvacet hodin. Myslím, že Capcom má za sebou vydařenou pětku a první RE Revelations. RE Operation Raccoon City sice moc neoslnil ale hrát se také dal a co-op s kamarády byl v této odbočce také celkem fajn. Tímto se domnívám, že to bude dobrá hra a to, že tvůrci prostě v šestce šlápli trochu vedle bylo zapříčiněno snahou dát hráčům od všeho trochu. Myslím, že jsou z tohoto poučeni. Docela se těším :-) Barry je teď navíc dost aktuální, když jsme rozhodovali o jeho osudu s Jill v RE HD Remaster :-)
Mě se to líbí, zajímavá atmoška, vypadá to hezky.. Úplně se nemůžu dočkat až to budu hrát :)
Zase jsou tady Ti, co už mají hru dohranou, mají prolezlé a zmapované všechny nastavení v options.... Bohužel. "Odsouzen" ještě před "obviněním"....
spíchnutá rychlovka o ničem no, bohužel Resident jde (spíš už je) pod kytky ...ale i tak si tento díl fandy najde (zaměřovač přes půl obrazovky - ty tomu dávají naprdel)
Předobjednáno na storu. Těším se.....[s3][s3][s3]
Capcomu se asi hodně líbil The Last of Us že XD Doufám, že ty jednotlivé epizody budou zahrnovat každá alespoň čtyři "levely" nicméně beru krabicovku :-) Je dobré, že když to bude stát za nic, jednoduše hru nepořídim ale to si zas nemyslím :-)
bude to skvela hra [s7][s7][s7] Po dlouhe dobe budu kupovat digital i krabicovku.
Super ale beru az krabici.
To si nech Capcome..hod nam radsi zero,2ku a 3ku.. Tuhle omacku bych vydal spis na mob nebo tablety tvl..