Konzolista.cz

Nové gameplay video na Resident Evil Revelations 2 - Barry Burton co-op

novinkasobota 21. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové gameplay video na Resident Evil Revelations 2 - Barry Burton co-op
Už příští týden vyjde první epizoda akční hororové hry Resident Evil Revelations 2 s názvem Penal Colony, která nás zavede na opuštěný ostrov se záhadnou věznicí. Na ní se nepodívá jen dříve představené ústřední ženské duo, ale také Barry Burton s dívkou Natalia. Právě z jeho pasáží nyní pochází hned 10 minut dlouhé gameplay video přímo od Capcomu, podívat se na něj můžete níže v novince. Resident Evil Revelations 2 vyjde nejprve epizodickou formou pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox One a Xbox 360, následně se objeví i jako krabicovka v obchodech.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Lordkarl
Lordkarl #Lineage2

Někde sem četl že coop bude jen online a to i v raidu. Může mi někdo říct jak to tedy bude? Btw bude fakt pro vitu...

pehe2805
👍1
👎1

Těžká kopie The Last of Us ---- Snad udělají další REMASTED tohle je na prd

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

Zase bych tolik nepanikařil, dobře šestka nebyl takový Resident jakého mnozí skalní fandové očekávali, hra byla ale obsahově dost namakaná, a to se nezapře. Jen dohrání všech scénářů zabralo dobrých dvacet hodin. Myslím, že Capcom má za sebou vydařenou pětku a první RE Revelations. RE Operation Raccoon City sice moc neoslnil ale hrát se také dal a co-op s kamarády byl v této odbočce také celkem fajn. Tímto se domnívám, že to bude dobrá hra a to, že tvůrci prostě v šestce šlápli trochu vedle bylo zapříčiněno snahou dát hráčům od všeho trochu. Myslím, že jsou z tohoto poučeni. Docela se těším :-) Barry je teď navíc dost aktuální, když jsme rozhodovali o jeho osudu s Jill v RE HD Remaster :-)

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍1

Mě se to líbí, zajímavá atmoška, vypadá to hezky.. Úplně se nemůžu dočkat až to budu hrát :)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Zase jsou tady Ti, co už mají hru dohranou, mají prolezlé a zmapované všechny nastavení v options.... Bohužel. "Odsouzen" ještě před "obviněním"....

Urna99
👍3
👎1

spíchnutá rychlovka o ničem no, bohužel Resident jde (spíš už je) pod kytky ...ale i tak si tento díl fandy najde (zaměřovač přes půl obrazovky - ty tomu dávají naprdel)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Předobjednáno na storu. Těším se.....[s3][s3][s3]

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

Capcomu se asi hodně líbil The Last of Us že XD Doufám, že ty jednotlivé epizody budou zahrnovat každá alespoň čtyři "levely" nicméně beru krabicovku :-) Je dobré, že když to bude stát za nic, jednoduše hru nepořídim ale to si zas nemyslím :-)

Chris Redfield
👍1

bude to skvela hra [s7][s7][s7] Po dlouhe dobe budu kupovat digital i krabicovku.

manny
manny #プレイステーション
👍2

Super ale beru az krabici.

The Tomáš
👍7
👎2

To si nech Capcome..hod nam radsi zero,2ku a 3ku.. Tuhle omacku bych vydal spis na mob nebo tablety tvl..

Související články

Nejčtenější články