Nové číslo magazínu Game Informer má na obálce hru The Callisto Protocol
novinka•čtvrtek 19. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Krafton


REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama


























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (16)
Nejak nechapu to PUBG…to ma nejaky univerzum? Nehraju to, tak se ptam…
Dead Space asi nepřekoná,ale je to Schofield a ví jak hráči baží po hře v tomhle duchu.Očekávám nadprůměrnou sci-fi hororovou s atmoškou co se bude dát krájet.Někdo tady psal nejočekávánější gamesa.Tak se připojím
Budou muset překonat Krále scifi Dead Space věřím že jo těším se tak uvidíme.
Mc řezníčina na obzoru Věřím že to bude pecka.
Kvůli tomu zasazení nepředobjednám a počkám na recenze. PUBG nesnáším a díky tomu si mé peníze nezaslouží.
@Beast of Yharnam Spoustu lidem to moc smysl nedavá i mě samotnému ale tak to se snad už brzo dozvíme ať už od vývojařu nebo přímo v té hře.
@KaruiCZE: jsem rád ,že máš stejný názor.
@Marty: také jsem to četl ted už nevím kde ale stejné universum jen 200-300 let v budoucnosti nebo tak nějak.
doufam ze si na tom fakt davaj zalezet a bude to horor jako byl prvni Dead Space u kteryho se bojim i dneska...ja od tyhle hry ocekavam docela dost upřímně,takze se to snad opravdu povede ! Co vim tak Dead space zatim nic nepredcilo :) tvl,tohle se proste musi povest !!!!!
To vypadá na slušnou pumelici. Sem s tím 🤩
@Marty: Tady v článku ne, ale ví se o tom už delší dobu
to vypada nejak moc doopravdy, z toho nas rani mrtvička
Vypadá to dobře, ale pořád nevím koho tam napadlo, že to bude ve stejném univerzu jako PUBG? To jde totálně mimo jak příběhově, stylem, herně, absolutně vším. Doufám že jako další nebudou dělat silent hill z univerza minecraft
Chuťovka. Rozpadající se tváře i těla to je to co chci vidět v prvním gameplay ukázce, která už doufám číha za dveřmi Tohle se musí povést !!!
@Mark Gordon: ak by boli prvky z the thing. Ako nevies komu verit, ktokolvek by sa mohol kedykolvek zmenit na priseru atd. +Hratelnost dead space tak by to bol splneny sen
ouu 😍 to monstrum jako z The Thing. Ja uz chci videt gameplay