Konzolista.cz

Ni no Kuni – 13 minut dlouhý gameplay trailer

novinkačtvrtek 22. září 2011Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ni no Kuni – 13 minut dlouhý gameplay trailer
Na Tokyo Games Show jsme se dozvěděli, že pohádková JRPG hra Ni no Kuni se dočká anglické lokalizace a vyjde na začátku příštího roku i u nás, pravděpodobně ji vydá Sony. Pokud vás zaujala, tak se nyní můžete podívat na 13 minut gameplay záběrů, které naleznete v novince. Hlavním hrdinou Ni no Kuni je třináctiletý chlapec Oliver z Hotroit City, kterému náhle zemřela matka Arie. Ve smutku si začne hrát s panenkami, přičemž potká vílu jménem Shizuku, která mu dá kouzelnou knížku, která ho může poslat do světě Ninokuni, paralelní reality s jeho vlastním světem. V tomto světě může najít svoji zemřelou matku a znovu ji oživit. Potká ale rovněž alternativní verze lidí ze svého světa.
Zdroj: gamingeverything
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Krasa hodně se mi libí jak vyřešili venkovní mapu, přesně jak ve starych Final Fantasy, z dob PS1.

Alexxx
Alexxx #Long

Krásne

Deshien

Naopak podle toho Traileru na PSN to bude velka hra... Studio ghibli je po svete hodne uznavane a zadna mala hricka to rozhodne nebude

blau himmel

asi to ani neni mysleno jako velka pecka, ale snad to bude fajn...

StefiCZ
StefiCZ #pls no

No konečne solidně vypadající jRPG na ps3. Peckám z wii to ale asi konkurovat nebude :)

Phlips

co to je, alternativa pokémonů? [s6]

Devilbringer

Tohle vypada fakt nadherne, chvilkama mi to pripomina Wind Wakera.)

stillalive

xDante1986: jj pravda, ale bohužel na tyhle hry člověk potřebuje moře času a jako dřív už dnes tolik času nemam, tak jsem rád když zahraju jedno JRPG. Osobně se nejvíc těším na Final Fantasy X, pro mně nezapomenutelný příběh, hratelnost, postavy atd. Asi najlepší JRPG, jaké jsem dřív hrál. Tohle vypadá moc pěkně, ale před FFX HD tomu určitě přednost nedám. Moc dobře vim, že Final Fantasy X mně zabaví na hodně dlouho a pro jiné JRPG určitě pár měsíců nebudu mít čas!

stillalive

Všechno moc pěkný, hodně mi to stylem hraní připomělo Final Fantasy IX, až po ten vstup do boje, ale ten bojový systém se mi moc nezalíbil, uvidim až si to zahaju, jak mi bude bojový systém vonět.

Beny
Beny #Blood 1

Paráda konečně pořadný JRPG :)

StormSLIVO
StormSLIVO #OTAKU

ja JRPG hry rad :)) takze se tesim :)

StormSLIVO
StormSLIVO #OTAKU

ja JRPG hry rad :)) takze se tesim :)

Deshien

No je to pohadkove,pro jiste uzivatele znamka degradace plejka ale ja se tesim jak malej Parchant.Level 5 si patrne opravi reputaci .Kdyz nevyjde Dragon Quest 10 tak tohle bude krasna alternativa

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články