Několik nových informací o hororové hře OD

Už naplno běží natáčení s herci
Půjde o zcela nový herní koncept, který měl Kojima v hlavě už od prvního Death Stranding.
Nápad prezentoval hned několika herním společnostem, ale byl to právě Phil Spencer a Xbox, kdo v něm viděli potenciál, a pochopil vizi.
Kojima říká, že ostatní mu říkali, že je blázen a konceptu vůbec nerozumí, a že něco takového nedokáže realizovat.
Kojima chce vytvořit tu nejděsivější hororovou hru
Ve hře bude systém, aby i ti nejvíce vystrašení hráči mohli pokračovat v hraní. Podrobnosti budou sděleny později.
Níže se můžete podívat na obrázek. Hideo Kojima chce dosáhnout co nejvíce fotorealistické grafiky.












Komentáře (1)
To zas budu srat u toho ale tvl. Ale tesim se😀