Konzolista.cz

Nabídka Xura v Destiny je čistě náhodná, Bungie do ní nezasahuje

novinkapondělí 2. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nabídka Xura v Destiny je čistě náhodná, Bungie do ní nezasahuje
Každý pátek se ve věži hry Destiny objevuje Xur, který nabízí nějaké to exotické vybavení pro Strážce, a přináší i zbraň. V minulém týdnu měl ale vybavení prakticky totožné s předchozím týdnem, dokonce nabídl znovu docela slabý raketomet Dragon’s Breath, takže není divu, že se hráči začali ptát, jestli si z nich dělají v Bungie srandu. Zvláště když neměl znovu náboje do raketometů. Nyní na stížnosti hráčů odpověděli přímo vývojáři. „Xur má náhodnou nabídku. Jsou momenty, kdy můžeme zasáhnout, aby třeba zůstal ve věži déle, jako se to stalo o Vánocích, ale jeho nabídka se řídí stejným systémem, jako systém všech dropů,“ říkají vývojáři. Nám ještě odpověděli, že výborný exotický raketomet Gjallarhorn se může objevit v nabídce. Není tedy pravda, že by byl vyřazen, jak se nedávno spekulovalo.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Mitsu CZ: Zapomněl si podotknout, že Bungie ala HALO je už dávno pryč, jelikož 50% osazenstva je pryč !!! Bungie není jako Bungie za dob HALO. A Destiny je "kur...." omyl.

Dal jsem tomu velkou šanci, ale fakt se to nedá...

Většina kdo hrál HALO, tak Destiny už nehraje.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1

Destiny ještě někdo hraje?

beeturbo
beeturbo #RETRO
👎1

A děti opět brečí. Jak si něco umanou a nemají to hned je zle. Co by ale taky člověk chtěl od rozmazlenýho spratka, kterému jakékoliv hodnoty nic neříkají.

smrtijed1

Budme radi za toho Xura taky se muze n...t :) a da nam opravdu h...o.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Špatný loot systém a málo obsahu, to je to co Destiny táhne velice k zemi. Škoda. Snad jim to u dvojky vyjde lépe. Hlavně ten obsah by to chtělo.

Spratekk_CZ

Aspoň se netajej tim, jak špatně (náhodně) ten loot udělali...

jarda85
jarda85 #PS4

mě spíš štve že zase neměl heavy ammo, jestli v pátek bude mít koupim jich alespoň 500, možná i víc pokud to budu mít kam narvat :D

IggyKure
IggyKure #IggyKure

sotysnake: si je šetři a neutrácej je za ty hovna, co teď nabízí :D + dobrý je mít 3 postavy. To je pak coinů pěkná zásoba :)

sotysnake
sotysnake #snaaaaake

Padne tam až nebudu mít určitě coiny [s6]

Marllone
Marllone #Madao

Náhodně byl u Xura Gjallarhorn jen jednou těsně po vydání a pak už ne. Jasný Bungie, věřímr

jarda85
jarda85 #PS4

já už třeba nemam co dělat!!! už můžu jen čekat na další DLC ;) ale i tak to hraju a ani nevim proč :D

edit: osobně si myslím, že v novém raidu je loot zbytečně štědrý, už mám veškeré zbraně i brnění a není moc důvodů proč to hrát....

Sheva
Sheva #PS5
👍5

Pada vam prd tak brecite, kdyby padalo porad neco super tak to ma hned kazdy a ztraci to cenu a zas brecite, ze mate vse a neni co delat :)

HIDAN
HIDAN #PS4

kecaj

BigFood79
BigFood79 #Ovw / Ttf2
👍3

Celej drop tam stoji za h....

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍2

Takže náhodně tam má pořád stejný odpadky. Bungie!!!!!

Související články

Nejčtenější články