Nabídka Xura v Destiny je čistě náhodná, Bungie do ní nezasahuje
novinka•pondělí 2. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (15)
Mitsu CZ: Zapomněl si podotknout, že Bungie ala HALO je už dávno pryč, jelikož 50% osazenstva je pryč !!! Bungie není jako Bungie za dob HALO. A Destiny je "kur...." omyl.
Dal jsem tomu velkou šanci, ale fakt se to nedá...
Většina kdo hrál HALO, tak Destiny už nehraje.
Destiny ještě někdo hraje?
A děti opět brečí. Jak si něco umanou a nemají to hned je zle. Co by ale taky člověk chtěl od rozmazlenýho spratka, kterému jakékoliv hodnoty nic neříkají.
Budme radi za toho Xura taky se muze n...t :) a da nam opravdu h...o.
Špatný loot systém a málo obsahu, to je to co Destiny táhne velice k zemi. Škoda. Snad jim to u dvojky vyjde lépe. Hlavně ten obsah by to chtělo.
Aspoň se netajej tim, jak špatně (náhodně) ten loot udělali...
mě spíš štve že zase neměl heavy ammo, jestli v pátek bude mít koupim jich alespoň 500, možná i víc pokud to budu mít kam narvat :D
sotysnake: si je šetři a neutrácej je za ty hovna, co teď nabízí :D + dobrý je mít 3 postavy. To je pak coinů pěkná zásoba :)
Padne tam až nebudu mít určitě coiny [s6]
Náhodně byl u Xura Gjallarhorn jen jednou těsně po vydání a pak už ne. Jasný Bungie, věřímr
já už třeba nemam co dělat!!! už můžu jen čekat na další DLC ;) ale i tak to hraju a ani nevim proč :D
edit: osobně si myslím, že v novém raidu je loot zbytečně štědrý, už mám veškeré zbraně i brnění a není moc důvodů proč to hrát....
Pada vam prd tak brecite, kdyby padalo porad neco super tak to ma hned kazdy a ztraci to cenu a zas brecite, ze mate vse a neni co delat :)
kecaj
Celej drop tam stoji za h....
Takže náhodně tam má pořád stejný odpadky. Bungie!!!!!