Miyazaki: Bylo obtížné přidat do Bloodborne střelnou zbraň
novinka•úterý 30. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (11)
stepobela1_je to pravda,po smrti musis hru znovu koupit a instalovat[s12]
MjollniR > díky, +/- jsem měl info o DS jak jsi popsal... jsem zvedavej jak to bude reseny...
stepobela1> dobře děláš že všemu nevěříš ;)
pishin: tam musí reinstalovat celou konzoli[s6]
: Vego, tam žádný štít nebude, to by potom mohl hrát každý causuál jako ty.
Stinky> předpokladam ze reinstal musí byt ještě na jiné/nové konzoli:) ...ne vážně, možná mě místní komunita umlátí ale jsem nepolíben DS serií ale slyšel jsem, jak je to tam, takže mě zajímá jak je to tady...
pishin tohle je jen pro HC hráče, když umřeš, tak tě to nejen že hodí úplně na začátek hry, ale ještě musíš hru znovu nainstalovat, tak je to krutě obtížný[s6]
Podle mě to bude jen na nouzové odražení útoku, než na machrovinky jako v DMC.
Mohl by me někdo ze zasvedcenych osvětlit jak to je v BloodBorne s umíráním, vracíte se zpet k poslednímu check-pointu nebo prichazite o veškerou vystroj???... jak to tam je nastaveno ...díky
ja myslim ze stit nebude vubec a ta zbran bude tak omezena strelivem a ucinnosti, ze bude jen na takvoej bash...a spis se bude uhybat a uskakovat a davat parry a dual wielding
Docela dobře si dokážu představit, že ta zbraň bude ve finále k ničemu. :D
Ideálně si představuju jeden silnej výstřel a poté díky délce nabíjení nutnost přepnout na meč.
Já chci démona 2. Střelný srance ať si strčej :(
Jsem zvědav, jestli to přidá na hratelnosti, protože jsem byl zvyklý na svůj pěkný a velký štít :) běda jak mi to teď nepůjde :)