Miyazaki: Bloodborne bylo možné vytvořit pouze na PS4

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
Komentáře (30)
na tohle si asi vemu dovolenou...nebo neschopenku :):)
kkt je tady nekdo jiny a primo turbo[s6]a mrackem to potvrdil[s6]
soky: já hučení PS 4 neslyším, protože mám v trenkách hučák, jak z leteckýho motoru[s6]
Stinky a tež ti pořád hučí jak zapnutá PS4? :D
Včera si byl nějaký nervózní nitrouši. no tak ho mám malýho, já uznávám, že tech 25 cm v klidu není nic moc[s6] Prostě můj pindík je tak malý, jak je PS 4 slabá :-)
bylo možné ji vytvořit pouze na konzoli WiiU
bylo možné ji vytvořit pouze na konzoli Ps3
bylo možné ji vytvořit pouze na konzoli Xbox One
bylo možné ji vytvořit pouze na konzoli Ps Vita
bylo možné ji vytvořit pouze na konzoli 3DS
bylo možné ji vytvořit pouze na konzoli Xbox 360
Protože sme to tak chtěli. To je jedinej pravej důvod, všecko ostatní sou h0vna!
Vždycky jsem chtěl udělat hru, která by se odehrávala ve viktoriánské době, a aby vypadala dobře – měla detailní oblečení, architekturu a další věci, což vyžaduje ale velmi silnou konzoli [s6]
No jo no PS4[s7][s16]
Nitratip ...neurazej kamarady ano?Tve osobni urazky si nech pro zvirata,az navstivis zoo...tam si na ne muzes zvracet kolik chces [s4]
JJ už se těším na blood..... xD sakra Dark souls 1 a 2 jsem hral jak malej a kolikrát jsem si dal dovolenou v praci protože jsem ponocoval xD Na bloodborn snad udělaj nějakou kooperaci s kamošem by jsme zase propařili nějakej ten čas [s12]
No to ani ne Stinky protože je nadevše jasné že si tu těmi velkými ps prohlášeními něco malého kompenzujes....
Myslíš ps jako pořádný samec? [s6]
Stinky ty už si konečně vypal na čelo to ps... Ve tvém případě to bude mít i dvojí význam.... ale nebudu tě urážet...
Blbost, Xone by to dal v pohodě na 720p...
gorerated: " třikrát se třískněte přes držku a utíkejte pro PS4" [s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6]
Stinky Johnny: "takový prd jako bylo třeba TLoU, to ať nám Sony naprdí co nejvíc" [s6][s6][s6][s6][s6]
Super komentaře ja padám ze židle [s6][s6]
Tu hru si chci zahrat, ale tohle mu nezeru.
:D skvele komentare,skvela novinka a ted,po te krasne pohadce jak suprove hry mame na ty nasi Ps4 [s7] muzeme jit spokojene spat a snit o playstation raji :D
Az vyjde Bloodborne a podobne velke pecky,tesim na ten hukot v hernim svete a fotky placicich fanousku kupujich Ps4 .....neco jako slzave zachvaty pri koncertu michaela jacksona :D
sranda
zurgut303: takový prd jako bylo třeba TLoU, to ať nám Sony naprdí co nejvíc[s6]
nitroušku: ale ty nežiješ s rodiči, protože když si dotáhnul domů Xbox 360, tak tě tatínek vydědil a žiješ u babičky [s6]
Gorerated : Už dávno ne :)
Typicke zaplatene PR splasky, hra vyzera paradne ale tieto prazdne kecy mi ju sprotivuju. [s15][s15][s15]
Keby to je exkluzivne na Xbone, tak tam hodia gimmickove ovladanie inventaru kinectom a budu basnit, ako by tento typ hry nebol mozny nikde inde. :D
Gorerated : běž za mámou ať tě šestkrát třískne přes držku za nevhodné vyjadřování... :)
Tak snad ta hra nebude propadak, kdyz uz ma takovy kecy...
Jsem zvědav, co za studio koupí microsoft, aby konkuroval bloodborne. Mojang mu to asi nenaprogramuje. Jinak borec má pravdu, cloud, devkity, DX, odpojený kinect výkon na xbone zatím nenahnali, takže zbývá pouze PS4.
Zurgut : Tohle není a nebude exkluzivita typu , DR3 , Titanfall , Ryse atd
zurgut303: X1 verze Bloodborne nikdy byt nemuze, protoze Sony vlastni IP. [s1]
Myslím si, že PS4ka ještě zdaleka neukázala celý svůj potenciál.Bloodborne bude první z dalších Next gen generací her...například Uncharted! BLOODBORNE bude bohatá záležitost.
PS4 se zapiše do sine slavy tak, jako PS2 [s7]
Edit
Marcus Chef Bloodborne není hra, která by mohla být cross-gen, bylo možné ji vytvořit POUZE na konzoli PlayStation 4. Nerekl, že i xbox, ale exclusivitu sme dali SONY, je tam jasne napsano POUZE, tak vem hadr a prelešti si popelniky :D
Umite cist?„Vždycky jsem chtěl udělat hru, která by se odehrávala ve viktoriánské době, a aby vypadala dobře – měla detailní oblečení, architekturu a další věci, což vyžaduje ale velmi silnou konzoli. Bloodborne není hra, která by mohla být cross-gen, bylo možné ji vytvořit pouze na konzoli PlayStation 4,“ říká Hidetaka Miyazaki.[s7]
Tak on neříká, že by to na XONE nejelo, jen říká, že by to nešlo vytvořit na předchozí konzole. Na PS4 je to ale asi proto, že jediná Sony do toho hodlala nasypat tolik peněz jakožto nové značky.
Tak když je to exkluzivita pro SONY tak asi jo no :D