Microsoft spustil stránku na voňavku Destiny

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (30)
Zavorka: Co je špatného na tom, že se někdo snaží obejít smlouvu? Jen je to trošičku amorální, přiživovat se na práci druhých, jinak nic.
Nahodou, me je to prijde vtipny. Asi nejlepsi PR pocin Microsoftu za hodne dlouhou dobu.
Mě tohleto ani nepřekvapuje, protože od MS se opravdu dá čekat cokoliv[s6]
link
MS propaguje CoD a Sony nemuže, no neslyšel jsem, žeby SONY brečela [s8]
Podle me je to ze strany microsoftu podvod a mel by byt potrestan.
Stranka zrušena link jak psal kachlo, asi zasahli pravnici ze sony [s6]
[s6]
ale no tak microsofte ,vonavka ? to snad nemyslite vazne.radsej to vzdajte a odidte aj s VHS ,bye byeeee.
Ja vam ukažu zmetci! Kaz Hirai link [s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6]
No a co, dojde ti voňavka tak, ,,zavolej své Horyna lady,, přijede za tebou Drogbazzzz až do domu a doveze ti voňavku. Když už se MS nedaří na herním poli, tak dělá voňavky a co na to starej Oldšpajz[s6]
Me to prijde jako porušení zminene smlouvy ale líbí se mi to, ma to nápad.
Xbox by měl skončit na smetišti dějin..Doufám že tohle bude poslední generace [s6]
Ale co když budu opravdu chtít vonavku,není to klamání spotřebitele:D
To jsou chujové :D :D :D
Je to milé [s14]
Tak MICROSOFT dělá už i do voňavek. Úsměvné:D
Ti z Microsoftu jsou už asi hodně zoufalí, že dělají tohle
Tak to se hodně nepovedlo.... :( je to až trapný.
Tak to umírám :D :D FAIL!
jaky je ten pomer predobjednavek, kdyz je tam videt ten naskok?
Ke skvělé zprávě o tom že square otevřel nové studio ze kterého určitě vyjde spousta skvělých rpg her ani jeden komentář... A k nějaké hovadine o Microsoftu a vonavce jich tu zase budou desítky.... :(
soky_By si smrdel jak hovado[s6]
Tu vonavku bych chtel: ) Falesna vune Microsoftu s hrou jako specialni edice.
tak to je vrchol trapnosti.
rly? :D
geobbu vybornej napad, ten by se urcite prodaval sakra dobre!
Já chci toaletní papír s logem Xboxu [s7][s6]
link
Špatný link tam máte.
Správný link: link