Konzolista.cz

Microsoft spustil stránku na voňavku Destiny

novinkapátek 5. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Microsoft spustil stránku na voňavku Destiny
Jak určitě víte, už příští týden startuje akční MMO hra Destiny studia Bungie, na níž se těší miliony hráčů po celém světě. Hru zatím hodně propaguje Sony, která má s Activisionem dohodnutou exkluzivní spolupráci, v rámci níž jsou i časově exkluzivní DLCčka. Microsoft tak nemůže hru prezentovat, což je vzhledem k tomu, o jak očekávanou záležitost se jedná, docela problém. A je to vidět i na předobjednávkách, v nichž s velkým náskokem vede právě PlayStation 4 verze. Microsoft se nyní pokouší toto trochu obejít spuštěním stránky na fiktivní voňavku Destiny, na níž vysvětluje, že nemůže hru oficiálně propagovat pro konzole Xbox, na které také vychází. Podívat se na ní můžete kliknutím na http://www.destinyfragrance.com/ . Na stránce už ale nevysvětluje, že stejnou exkluzivní spolupráci s Activisionem má také, a to na Call of Duty.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (30)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Zavorka: Co je špatného na tom, že se někdo snaží obejít smlouvu? Jen je to trošičku amorální, přiživovat se na práci druhých, jinak nic.

deepthr04t
👍2

Nahodou, me je to prijde vtipny. Asi nejlepsi PR pocin Microsoftu za hodne dlouhou dobu.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Mě tohleto ani nepřekvapuje, protože od MS se opravdu dá čekat cokoliv[s6]

djtoko
👍3
Harnet
Harnet #SONY
👍4

MS propaguje CoD a Sony nemuže, no neslyšel jsem, žeby SONY brečela [s8]

eeeee
eeeee #můj názor
👍3

Podle me je to ze strany microsoftu podvod a mel by byt potrestan.

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Stranka zrušena link jak psal kachlo, asi zasahli pravnici ze sony [s6]

Kukitor
Kukitor #Grind Core

[s6]

hakiba
👍1

ale no tak microsofte ,vonavka ? to snad nemyslite vazne.radsej to vzdajte a odidte aj s VHS ,bye byeeee.

Harnet
Harnet #SONY
👍6

Ja vam ukažu zmetci! Kaz Hirai link [s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍7
👎1

No a co, dojde ti voňavka tak, ,,zavolej své Horyna lady,, přijede za tebou Drogbazzzz až do domu a doveze ti voňavku. Když už se MS nedaří na herním poli, tak dělá voňavky a co na to starej Oldšpajz[s6]

Devilbringer

Me to prijde jako porušení zminene smlouvy ale líbí se mi to, ma to nápad.

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍7
👎1

Xbox by měl skončit na smetišti dějin..Doufám že tohle bude poslední generace [s6]

Serjo
Serjo #X1
👍1
👎1

Ale co když budu opravdu chtít vonavku,není to klamání spotřebitele:D

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍6

To jsou chujové :D :D :D

J3Ns
👍1

Je to milé [s14]

Predator
👍1

Tak MICROSOFT dělá už i do voňavek. Úsměvné:D

kokodas
👍5

Ti z Microsoftu jsou už asi hodně zoufalí, že dělají tohle

djtoko
👍5

Tak to se hodně nepovedlo.... :( je to až trapný.

426kahemi
👍2

Tak to umírám :D :D FAIL!

valis1
valis1 #klobáska

jaky je ten pomer predobjednavek, kdyz je tam videt ten naskok?

nitratip
nitratip #ps power

Ke skvělé zprávě o tom že square otevřel nové studio ze kterého určitě vyjde spousta skvělých rpg her ani jeden komentář... A k nějaké hovadine o Microsoftu a vonavce jich tu zase budou desítky.... :(

bf333
bf333 #Ravens
👍10

soky_By si smrdel jak hovado[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍11

Tu vonavku bych chtel: ) Falesna vune Microsoftu s hrou jako specialni edice.

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍5

tak to je vrchol trapnosti.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

rly? :D

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ
👍8

geobbu vybornej napad, ten by se urcite prodaval sakra dobre!

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍23
👎2

Já chci toaletní papír s logem Xboxu [s7][s6]

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ
👍21
Michfa

Špatný link tam máte.

Správný link: link

Související články

Nejčtenější články