Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes v Japonsku s pěkným artworkem
novinka•středa 26. února 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (11)
Rákosníci dementní.
Nic moc ten pro nás je hezčí :-D
Nad tohle není. Snad aspoň Phantom Pain bude mít už na všech krabičkách klasický kaligrafický portrét Big Bosse.
EU verzie MGS mali vzdy na obale arty od Shinkawy, neviem preco tuto tradiciu porusili a dali tam ten render... [s8]
Ano! Presne o něčem takovem jsem mluvil! Tomuhle se říká aspoň obal odpovídající MGS sérii a ne ten "vememe 3D modely dáme je na akční pozadí a bude to, at se s tím neserem"
a pak, že to nejde, hned to vypadá lépe ...
Naděláte.. a to je takovej problém si tenhle obal stáhnout z netu, až bude v pěkný kvalitě a vytisknout si ho? [s12] Koukám někteří by se místo jednoduchýho řešení radši stěhovali do Japonska [s6]
Kdyz k nam dorazi ten clasik obal beru to hnet - kdyz ne beru digital ... Preci je to jen demo ,az vyde MGS PP tak to uz bude neco jineho, beru zberatelku [s16]
Co by jim udělalo kua potisknout druhou stranu i pro Evropu?! Kurvy šikmooké! [s3]
K tomu nelze říct nic jiného než jen "Ach jo proč jsem se nenarodil v Japonsku…“[s13]
No tohle je přece překrásný! Ach ti Japonci.