Konzolista.cz

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes v Japonsku s pěkným artworkem

novinkastředa 26. února 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes v Japonsku s pěkným artworkem
Každý předchozí díl série Metal Gear Solid měl na krabičce pěkný artwork. Tuto tradici, na kterou byli fanoušci zvyklí po mnoho let, porušilo Konami u nového dílu Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes. Na jeho obalu je totiž jen normální model Big Bosse, což se mnohým fanouškům nelíbí, a není se čemu divit. Nyní navíc máme o důvod více závidět hráčům v Japonsku, protože ti dostanou hru s pěkným artworkem z druhé strany obalu, o který se znovu postaral Yoji Shinkawa. Takže si ho hned budou moci přehodit, aby měli na krabičce klasičtější řešení. Jak vypadá, se můžete podívat níže v novince, a určitě nám napište do komentářů, jak se vám líbí. O možnosti zařazení tohoto artworku do evropské verze se Konami nezmínilo.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
One
One #☯☯☯

Rákosníci dementní.

kazuma.w

Nic moc ten pro nás je hezčí :-D

stillalive

Nad tohle není. Snad aspoň Phantom Pain bude mít už na všech krabičkách klasický kaligrafický portrét Big Bosse.

VulcanR
VulcanR #Trogári

EU verzie MGS mali vzdy na obale arty od Shinkawy, neviem preco tuto tradiciu porusili a dali tam ten render... [s8]

xRay
xRay #Really?
👍1

Ano! Presne o něčem takovem jsem mluvil! Tomuhle se říká aspoň obal odpovídající MGS sérii a ne ten "vememe 3D modely dáme je na akční pozadí a bude to, at se s tím neserem"

charvisan

a pak, že to nejde, hned to vypadá lépe ...

inmax
👍1

Naděláte.. a to je takovej problém si tenhle obal stáhnout z netu, až bude v pěkný kvalitě a vytisknout si ho? [s12] Koukám někteří by se místo jednoduchýho řešení radši stěhovali do Japonska [s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Kdyz k nam dorazi ten clasik obal beru to hnet - kdyz ne beru digital ... Preci je to jen demo ,az vyde MGS PP tak to uz bude neco jineho, beru zberatelku [s16]

426kahemi
👍1
👎1

Co by jim udělalo kua potisknout druhou stranu i pro Evropu?! Kurvy šikmooké! [s3]

helbik
👎1

K tomu nelze říct nic jiného než jen "Ach jo proč jsem se nenarodil v Japonsku…“[s13]

Inottam
👍3

No tohle je přece překrásný! Ach ti Japonci.

Související články

Nejčtenější články