Konzolista.cz

Marty O’Donnell vyhozen z Bungie

novinkastředa 16. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Marty O’Donnell vyhozen z Bungie
Hudební skladatel Marty O’Donnell je znám především za výborný soundtrack pro sérii Halo, včetně nezapomenutelného hlavního motivu. V posledních měsících pracoval na soundtracku pro akční hru Destiny. Dnes nečekaně na svém twitteru oznámil, že byl z Bungie bez vysvětlení vyhozen. Proč, to jsme se nedozvěděli ani z vyjádření Bungie. „Více jak deset let naplňoval Marty O’Donnell naše světy nezapomenutelnou hudbou. Dnes jsme se jako přátelé rozloučili. Přejeme mu hodně úspěchu v budoucí práci,“ stoji v prohlášení Bungie. Jestli jeho odchod bude mít vliv na Destiny, nevíme, ale hudba pro tuto hru by měla být z velké části složená.
Zdroj: kotaku
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Frenky7
Frenky7 #Kafe

Byl přátelsky vyhozen bez udání důvodu, hezké :)

miky20
miky20 #One& only
👍2

Tak MS šup, ať ho máme zpět na Halo.

mastrx
mastrx #damn it!

Důvodů muže být mnoho.Třeba se nedohodli na tvorbě hudby,nebo na honoráři.Jsem zvědav kdo Martyho nahradí.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

Tak to je snad špatný vtip jenom...

Vinnie
Vinnie #Hraju hry

Práci měl hotouvou, tak kop ho do zádě

Pan T
Pan T #Drifter
👍17

touchmud: Až identifikují otisky prstů ze stehen sboristek, bude v tom jasno.[s6]

touchmud
touchmud #made4game

To je hodně překvapivá zpráva, jsem zvědavý na skutečné důvody, které se určitě brzo objeví.

Související články

Nejčtenější články