Konzolista.cz

Martin O'Donnell žaluje studio Bungie

novinkasobota 7. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Martin O'Donnell žaluje studio Bungie
V polovině dubna zasáhla herní svět a hlavně fanoušky Halo série zpráva, že hudební skladatel Martin O'Donnell byl propuštěn ze studia Bungie. Nevíme, co se přesně stalo, Martin O'Donnell jen na svém twitteru napsal, že šlo o propuštění bez udání důvodu. Jak se ale zdá, ve studiu nešlo vše tak hladce, jak se na první pohled zdálo. Martin O'Donnell totiž podal začátkem května na prezidenta Bungie, Harolda Ryana, žalobu, v níž se domáhá peněz za nevybrané dny volna a další bonusy, přičemž požaduje i úhradu škod, čímž se částka zhruba zdvojnásobí. Harold Ryan zatím reagoval tím, že žaloba není opodstatněná a žádné peníze Martinu O'Donnellovi nedluží. Vše tak bude muset rozhodnout až soud.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jiridvorak515

Sony ma ted samci po nem sapnout.

Související články

Nejčtenější články