Mafia 2 - Boom Boom Boom Trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Leonovi S. Kennedymu bude patřit zhruba polovina hry Resident Evil Requiem
novinka
Akční RPG hra Star Wars: Fate of the Old Republic vyjde dříve než v roce 2030
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
Komentáře (26)
Přesně! Dabing zbytečný,titulky postačí
Ale na druhou stranu je zvláštní že česká hra je bez českého jazyka.
Mafia 2 skvělý trailer a to,že na konzolích nebude dabing mě osbně žíly netrhá. Dexter pěknej příspěvek v jistých věcech s tebou souhlasím jako,že česky se domluvíš max. u nás, na Slovensku a možná v Polsku ale tam je opravdu malá šance. [s14]
daxter.j tak to nevim co tady jeste delas,ze nejsi nekde na marsu...
ta hra je hrozna pico....,marast
a řekni mně, kde na světě se domluvíš s tou naší slavnou češtinou? Tak leda na Slovensku a tam to má taky občas svoje meze. Když už, tak bych teda už radši mluvil německy, i když to teda nemusím, ale určitě to má jako jazyk větší potenciál než čeština. S angličtinou se domluvíš prakticky všude, páč se to každej rozumnej člověk učí už od školky. A k čemu to, že je čeština bůh ví jak obsáhlá, když ji ani většina Čechů stoprocentně nezvládá. Je to snad ten nejtěžší a co se týče gramatiky nejmíň logickej jazyk co znám [s15] Klidně se přiznám, že se stydím za to, že jsem Čech, nemám ten jazyk rád, nepřijde mi přirozenej a hlavně strašně závidím těm, kteří se narodí někde, kde mají angličtinu jako národní jazyk. To už se pak hned domluví všude a už od mala se můžou učit nějakej jinej co se jim líbí. Prostě zasvětím celej životu tomu naučit se úplně dokonale anglicky a češtinu ať pak klidně zapomenu, to je můj sen. Ale to jsem trochu odbočil [s6] No zkrátka českej dabing se mi hnusí, jsem na něj alergickej. Titulky pro mě za mě, dabing ani náhodou. Toť můj názor. Každopádně faktem je, že na konzole dabing nebude a já jsem za to rád.
jdete do pr....!! jsme snad cesi ne tak nelezme amikum do prdele,chybelo malo a dnes jsme mluvili vsichni nemecky vy jste vlastenci.cestina je jeden znejobsahlejsich jazyku zato anglictina je pekne uboha
českej dabing ať si strčí někam, angličtina zní milionkrát líp
PS3Fanboy: ty si opravdu myslíš že u téhle hry je originál cz dabing? Když opomenu to, že tahle hra je na rozdíl od prvního dílu vyvíjena jako globální AAA hra, tak si myslím, že minimálně po stránce synchronizace mluveného slova je angličtina jistě preferovaná. Tím nechci říct že cz dabing bude špatný, to jistě ne, ale že by byl lepší než "původní znění" to asi nebude. (Kmotra nebo Mafiány v češtině taky nemůžu ani slyšet.)
Hra roku čeština nečeština. [s7]
Tak to jestli nedaj čestinu i na konzole verze, tak je to trapný! Česká hra, s tak úspěšným prvním dílem si to zaslouží.
touchmud
Ale u téhle hry je originál CZ dabing, a hlavně Mafia 1 má jeden z nejlepších cz dabingu napříč hrami takže se o cz dabing Mafia 2 vůbec nebojím určitě dopadne skvěle.
zbynda2000
PC verze bude plně v češtině.
Když slyším ten originální dabing, tak mi ten český opravdu nechybí.
a čeština co? Nic jó [s6] tak at si to strčí doprdele!!!
Tahle hra vypadá velice pěkně. Těším se na ní ale ne tak jako na God of War III.
Ty seš teda názor..... [s3] [s3] [s3] .
Jo každý má názor to nikomu neberu ale říkat že to je pěkný hrus ten trailer nevím mě to nepřípada je tam akce dost a nových záběru taky
tak každej má svůj názor. Zamysli se nad sebou když někomu řikáš dítě! Strejdo!
Když už to odložili , mohli by tam narvat alespoň český titule.
Jste slepý ignoranti kteří ke hram nepatřií....jak na tohle nekdo může říct HNUS nepochopím děti.
jj, ani mne sa to vobec nepaci [s15]
hroznej trailer [s15] pěknej hnus
Boom boom boom,ale ja vidim uplny hov**...Posledni dobou sem davate trailery ktery na ps3 nejedou :(
Parádní trailer Mafie 2 bude pecka :) I trochu vadí že to odložili ale radši si zahraji hru v plně parádě a ne hru s plnýma bugama :)
Paráda místo květnového vydání , nás chtěj utěšit trailerem na hru ... děkujeme Take Two ...ale to jste si mohly nechat ...my už si to chcem zahrát
AT DE TA MAFIE DO HAJZLU !!!