Mad Max odložen na příští rok + nový trailer
novinka•pátek 25. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
Od prvního traileru mi přijde, že nastal neskutečný downgrade grafiky.. :/
Prej WestCoastCustoms[s6][s6]
no to teda nevím co se vám na tomhle zdá být dobré :D
Neměli tohle dělat tvůrci Just Cause , a podle mě to mělo být open word gamesa ne :D
Mad Maxe mam strasne rad tak si klidne pockam,hlavne at se povede
To snad ne :( ja doufam ze to bude neco jako RAGE ( kde je kombinace zavodu, akce a dost streliva ) ale pokud to bude jen jako Carmageddon a Motorstorm, tak jse to naprd :(
Takový mix prvního Motorstormu a Carmageddonu. Uvidíme co dál, ale nemuselo by to být úplně marné.
přesně jak psal někdo přede mnou MAD MAX zavody
to to je odlehčený CARMAGEDDON [s4]
to je čo toto? čakal som niečo iné...
Tak tohle video mě moc nepotěšilo, zrovna ze závodů jsem vidět nic nechtěl.
Že to odložili, mi moc nevadím. Doufám, že mě to nezklame.
Škoda, na tohle jsem byl zvědavej. Snad ten čas navíc využijou.
Snad z toho jeste nakonec neudelaj kopirku motorstormu, proste mad max zavody...
No jsem na to moc zvědavej Max je borec a hlavně aby licenci tak nějak nezprznili... no držím pěsti ať to dopadne a je to dobrej počin...[s1] ale tenhle trailer mě o tom moc nepřesvědčil :-(
To je strašnej trailer :( co to jako mělo být?
Dost dobry no.Chci to hrát!