Konzolista.cz

Mad Max odložen na příští rok + nový trailer

novinkapátek 25. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Mad Max odložen na příští rok + nový trailer
V minulém roce vývojáři ze studia Avalanche oznámili akční hru Mad Max podle filmové licence. Původně jsme se jí měli dočkat už letos, ale dnes bylo oznámeno, že vyjde až v příštím roce, a to na dříve oznámení konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Vývojáři potřebují více času, aby mohli vše dodělat a nečekala nás další nepovedená hra s filmovou licencí. Aby udělali dnes vývojáři alespoň trochu fanouškům radost, vydali nový trailer, na který se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
CeskyLev1886

Od prvního traileru mi přijde, že nastal neskutečný downgrade grafiky.. :/

IvoryCZ

Prej WestCoastCustoms[s6][s6]

Slim Jim

no to teda nevím co se vám na tomhle zdá být dobré :D

Fenix

Neměli tohle dělat tvůrci Just Cause , a podle mě to mělo být open word gamesa ne :D

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍2

Mad Maxe mam strasne rad tak si klidne pockam,hlavne at se povede

hellicek

To snad ne :( ja doufam ze to bude neco jako RAGE ( kde je kombinace zavodu, akce a dost streliva ) ale pokud to bude jen jako Carmageddon a Motorstorm, tak jse to naprd :(

Pan T
Pan T #Drifter
👍1

Takový mix prvního Motorstormu a Carmageddonu. Uvidíme co dál, ale nemuselo by to být úplně marné.

CZSHORTY

přesně jak psal někdo přede mnou MAD MAX zavody

meidevil
meidevil #MrJelly77

to to je odlehčený CARMAGEDDON [s4]

Beastial Dante
👍3

to je čo toto? čakal som niečo iné...

SolidEx

Tak tohle video mě moc nepotěšilo, zrovna ze závodů jsem vidět nic nechtěl.

Že to odložili, mi moc nevadím. Doufám, že mě to nezklame.

mevi
👍3

Škoda, na tohle jsem byl zvědavej. Snad ten čas navíc využijou.

Beny
Beny #Blood 1
👍1

Snad z toho jeste nakonec neudelaj kopirku motorstormu, proste mad max zavody...

Spilif
👍2

No jsem na to moc zvědavej Max je borec a hlavně aby licenci tak nějak nezprznili... no držím pěsti ať to dopadne a je to dobrej počin...[s1] ale tenhle trailer mě o tom moc nepřesvědčil :-(

djtoko
👍5
👎3

To je strašnej trailer :( co to jako mělo být?

ZatoichiCZ
ZatoichiCZ #Masér
👍1

Dost dobry no.Chci to hrát!

Související články

Nejčtenější články